Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Otthon használható akadályelem...

Otthon használható akadályelemek olcsón, házilag készítve?

Figyelt kérdés

Kevés akadályelem van a jelenleg használt pályán, de szeretném kicsit komolyabban készíteni a kezdő ugrólovam.

Olyan megoldások érdekelnének, amiket könnyen meg lehet valósítani, nem lesz drágább a vége mintha vennék egy komplett akadályparkot, és nem veszélyesek sem a lóra, sem rám.

Földrudak, rudak, cavalettik, oszlopok, alátétek, bárminek az elkészítése érdekel. Köszönöm, ha tud valaki ötletet adni



márc. 14. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

[link]


[link]


Öntapadós, fényvisszaverő matrica sokszor van hulladék a közúti táblát készítő cégeknél.

márc. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akadály kanalakat vegyél rendeset, mert fő a biztonság. Pl láttam olyan megoldást, hogy felnibe beton volt öntve és abba állítva az oszlop színnel és arra rakva a kanalak.

Csak olyat építs, ami könnyen verhető. Népszerű még az autó gumi is, de annak is csak a tetejére rakj, mert ha fennakadtok egy ugráson csúnya bukás lehet belőle.

márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*akadály sínnel
márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, versenyzek már egy jó pár éve, úgyhogy a biztonsági része az megvan a dolognak, csak az ilyen okos kis megoldások érdekelnek igazán, mint amit írtál is, mert most vagyok először olyan helyen ahol nekem kéne megoldani az akadályok létrejöttét is :)
márc. 17. 23:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!