Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovas app? Esetleg magyarul?

Jó lovas app? Esetleg magyarul?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jó lovas appot, ami mutatja a megtett távot, útvonalat, ügetés, vágtát tempóját, idejét stb-t?
máj. 22. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Equilab app
máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez magyar? Ingyenes, vagy fizetős?
máj. 23. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal csak angol, lehet benne előfizetni ha szeretnéd, de fizetés nélkül is használható az útvonal mérésére.
máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
máj. 24. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egy szavazat az Equilabra! Igaz angol, de alap nyelvtudással is használható, illetve az ingyenes verzió is teljesen elég lehet. Kifejezetten lovagláshoz való magyar app nem hiszem, hogy van.
máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó! Sima terepezéshez kellene, ami heti 1 óra. Angol tudás nulla, németet tanultam minimálban, de az is kiesett. Mindegy, akkor megtanulom a szükséges angolt :D
máj. 27. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok: Én is terepre használom csak, szerintem arra tökéletes. Nagyon profin érzékeli tényleg a különbségeket a jármódok között, wifi nélkül is lehet használni és ugyanúgy mér mindent.

Esetleg nézd meg nem lehet e a beállításokon belül állítani német nyelvet, de egyébként az alapokat angolul is gyorsan el fogod tudni sajátítani, ami ehhez kell.

máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!