Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondana nekem valaki egy jó...

Mondana nekem valaki egy jó lovardát a 18. kerület közelében?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :) )
2011. febr. 24. 18:21
 1/3 anonim válasza:
58%

sajnálak mert a barátnőm ott lakik és ö is lovagolni járna csak ő a 12. kerületbe lakik és azt mondja az anyukája hogy a környéken nehéz lovardát találni mert vagy három van de mindeggyik olyan izé az egyikben várakozni kell érted hogy meg kell várnod hogy elmenjenek onnan és te annak a helyére kerülsz. a másikban pedig versenyzőnek nevelik a fiatalokat az utolsó pedig nagyon drága de ha mindenképpen lovagolni akarsz meny fel budapest honlapjára (ilyennek kell lennie) ott meg tudod nézni. (vagyis nálunk van ilyen és ott fel van tüntetve a lovarda).

remélem tudtam segiteni

:)

2011. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sokat segítettél, természetesen ment a zöld kéz :)) Akkor nagyon úgy tűnik, hogy sokat kell buszoznom :S na nem baj :)
2011. febr. 25. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Most akkor a 18. vagy a 12. kerületről van szó? Ha a 18. akkor írj privit!
2011. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!