Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovastáborba küldjem a...

Milyen lovastáborba küldjem a 12-13 éves lányomat? Már valamenyire tud egyedul lovagolni, de nyergeli még nem. Imádja a lovakat.

Figyelt kérdés
A lovastábor értékben kb. csak 45000Ft-ig legyen,mert drágábba nem szeretném küldeni!!
2011. márc. 5. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom,hogy hová valósiak vagytok,de a balaton partttól pár kilóméterre egy faluban van egy nagyszerű lovasudvar.Balatonfüredtől 10 perc,Tihanytól szintén,tehát az északi parton van.Nagyszerű hely,nagyon jó táborok vannak ott,énis ott kezdtem 5 éve,és azóta minden nyáron megyek táborba.Nagyon kedves ott az összes dolgozó,és lovász,oktató.5 patkós lovarda,ami a színvonalat mutatja. Pécselyen található a Csikós Lovasudvar,nézd meg az oldalt,ha gondolod :)

www.csikos-lovasudvar.hu

2011. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia...

[link]

Ezt nézd meg.!

Ha ez se jó akkor írd be a google-be,hogy lovastábor 2011,vagy a lovastábor után írd oda a városotok nevét stb.

Biztos sokat ki fog adni...

Jó keresgéléést!:)

2011. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha Balaton környékiek vagytok akkor a Kabóka lovausvart ajánlom ami Enyingen van!Nagyn jó hely,tiszta rendezett,nagyon segítőkész mindenki szóval a nyergelésben is segítenek!Én nagyon tudom ezt ajánlani.

Kaboka.hu

2011. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Kecskemét, Júliafarm 13000 TF 1 hét, igaz nem ottalvós.Napi 1x-i étkezéssel.(a kaja nagyon finom) Én is ott voltam nyáron.Nagyon jó barátságos hangulat, szép, tiszta lovak, medence, kutya, cica.Naponta 2x 20 perc lovaglás (szabadosoknak 30).És van egy olyan nap amikor lovakat mosunk, ilyenkor teljes mértékben, mindenki kiveheti a részét a mosdatásból.Pénteken reggel ügyességi akadályversenyek, mindenki tudásának megfelelően, vezetéssel vagy vezetés nélkül.Péntek délután lovaskocsikázás a mezőkön...És a nap további részében azt csinálhatunk amit akarunk.Van csocsó asztal.A lovaknak vihetünk kaját, melyet meg kell mutatni a vezetőnek és megmondja hogy melyik lónak szabad belőle adni.A lovakhoz akármikor be lehet menni, kivétel az Ajándékhoz (ő egy ló) mert ő nemigazán szereti a gyerekeket.A lovaglás után az oktató megmutatja hogyan kell lenyergelni a lovat, lovaglás előt meg természetesen felnyergelésben kell segédkezni.Mindent összevéve szerintem nagyon jó hely.:)



Van egy ottalvós tábor is az 24 000 ft-ba kerül.Ott még nem jártam.Azt tudom, hogy sátorban vagy a szabad ég alatt kell aludni:)

2011. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

14:3-mas vagyok elfelejtettem írni hogy:


12/L

2011. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lajosmizse.

Ott van napközis (kb.15.000ft)

és sátortábor is (kb.30.000ft)


Tel. szám ahol lehet érdeklődni: 06 30 389 0270

2011. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy nagyon jó táborba tudnám küldeni 12 13 éves vagyok és 30000ft a tábor egy hét alattt tanultam meg nyergelni patátkaparni szőrén lovagolni stb. a szállás kitűnő .Ezt apukám is megmondta h ehhez képest a 30000 ft kevés persze dolgozni is kell a lovak körül ...ez a tábor már idén lesz 12 éves


Hát Taksonyban van egy lovarda nem a mustang!Nem itt van a lovastábor csak az edző most nem tudom megadni a számát de majd később igen ezt ajánlom nagyon nagyon jó:D

2011. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaítokat!Sokat segítettek!Úgy tetszik az összes,hogy még meg kell gondolnom melyik lenne a legmegfelelőbb...! KÖSZÖNÖM!!!
2011. márc. 28. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok és tavaly nyáron voltam Izsákon. Szerintem nagyon jó hely. Lehetett az istállóban aludni, bármikor lovagolhattál és nagyon kedvesek voltak a táborvezetők is. Voltak versenyek, és rengeteg kézműves cuccot is lehetett készíteni. Nekem nagyon tetszett.
2011. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!