Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol vannak Magyarországon...

Hol vannak Magyarországon lovasiskolák?

Figyelt kérdés

Magyarországon keresek lovasiskolát(lovasgimnáziumot) vagy mezőgazdasági iskolát.

Előre is köszönöm a válaszokat


2011. márc. 27. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Van Bábolnán, Kaposváron, Szécsényben. Most ezek ugrottak be hirtelen. Ezek nem gimnáziumok, hanem szakközépiskolák. Elvégzed a képzést és még erre jön rá plusz 1-2 évben az érettségi. OKJ-ben is csinálhatod gimis érettségi után, illetve érettségi után még mehetsz felsőfokú szakképzésre (FSZ-re) a Keszthelyre, vagy Kaposvárra ménesgazdának, vagy lótenyésztőnek.
2011. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs rosszul írtam, nem szakközép, hanem szakiskola, csak szakmát ad, érettségit nem, azt pluszban kell elvégezni.
2011. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A legtöbbnél az van írva hogy 8.oszt után kell oda menni és nincs felvételi.Akkor hogy mehetnék gimis éretségi után?
2011. márc. 27. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelentkezel, mint bármely más szakképzésre. Leírták neked már az előbb is.
2011. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lovas gimnáziumról ne is álmodj, mert nincs.

Szakközép iskola van, de az is úgy hogy akkor tanulsz 4évet-> éretségi és addig max csak súrolva érinted a szakmát. Aztán éretségi után + 1-2 év a szakmai képzés.


Vagy pedig szak iskola ahol 9-10. után a további két évbe szakmai képzést kapsz -> meg van a szakmád, de nincs éretségi.

2011. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hova valósi vagy, de Budapesttől néhány km.-re Pécelen is van egy.
2011. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a pécelit én is néztem...de sajnos messze..miskolc,de itt,ezen a környéken nincs ilyen suli ezért a koliban is benne lennék :))
2011. márc. 28. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez segit. A baratnom Kapossvari lovaszkepzoben tanul es imadja. Bovebb info privatban
2016. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!