Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes lenne meg venni? (lennt)

Érdemes lenne meg venni? (lennt)

Figyelt kérdés

nagyon tetszik és árba se sok első ránézésre


[link]


alacsony vagyok,azért is néztem ilyen méretbe :)



17/L


2011. ápr. 7. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Először mindenképp próbáld ki és vigyél állatorvost, hogy megvizsgálja. Jófejnek tűnik, a kiscsaj szőrén lovagol rajta az egyik képen. Nekem bejön.

Viszont ha nősz még majd, akkor lehet, hogy kicsi lesz. Érdemes volna körülnézni reitpóni, vagy valami nagyobb póni miatt. Persze ez attól függ, most hány cm vagy. Így látatlanban elég nehéz megmondani.

2011. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok,nőni már nem nagyon fogok :S
2011. ápr. 7. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:
17 évesen kizártnak tartom, hogy jó legyen. Max ha anorexiás vagy, és 40 kiló. Ugyanis nem az a lényeg, hogy milyen magas vagy, hanem, hogy milyen nehéz! És ugye még ott van a felszerelés súlya is, a ló is fiatal, ilyen idősen a terhelés, helytelen lovaglás is hatványozottabban megárthat neki stb.
2011. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

régebben a pónik szénbányákba dolgoztak,nehogy már nehéz legyek neki.

nem vagyok profi lovas de kezdő se vagyok már

2011. ápr. 7. 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Ja, és ki is nyiffantak a bányában pár év alatt. Továbbá húztak és nem cipeltek. Próbálj meg eltolni egy kocsit, majd a hátadra venni. Nem kicsi a különbség!
2011. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
vagyok max 65 kg,ez miért olyan sok?
2011. ápr. 7. 14:50
 7/15 A kérdező kommentje:

[link]



ő se lenne jó....

2011. ápr. 7. 14:55
 8/15 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 7. 14:57
 9/15 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 7. 14:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó linkben lévő ló tetszik!De ő nagyon.Édes kis neve van és szép is.A Magyar Sportló jó választás.Ugrása szép,látni hogy foglalkoztak vele.Nekem ő a nyerő!:D
2011. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!