Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajta lovad van és...

Milyen fajta lovad van és hány éves?

Figyelt kérdés

mutattok róla képet?

mit csináltok vele? pl ugratás,díjlovaglás,millitary vagy simán csak terepre mentek?


2011. ápr. 12. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
14 éves gidran Sima házi ló, szekeret húz, meg lovagoljuk. Sajnos kép nincsen.
2011. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

10 éves magyar sportló, és ugratunk :)

[link]

nem tudom, jó e a link...

2011. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sportlovakról áttértem a nóniuszokra. 3, 8, 10 és 16 évese k. Képpel most nem szolgálhatok. Tenyésztés, hobby lovaglás és kocsikázás.
2011. ápr. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15 éves arabos sodrott, hobby ló fogatba és terepre.
2011. ápr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2.

nagyon szép és klassz fotó!!!! :)



köszönöm a válaszokat!!! :D

2011. ápr. 13. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy három éves furioso méncsikóm van. Sajnos képet nem tudok mutatni, de nagyon szép és nagyon szeretem.

Egyenlőre még csak belovaglom, de később díjugratni, díjlovagolni szeretnék vele, attól függően, melyikben lesz tehetségesebb.

2011. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy 10 éves holsteni és ügető keverékem. ő fekete: Tina . Imád száguldani. Ugrani is szoktunk. szófogadó aranyos. Bár szeptemberig csak szekerett húzott szépen alakul. A másik angol telivér 11 éves pej. Nagyon kényelmes üyességi versenyeken szoktunk menni.Könnyen lovagolható :)Lady-Lilly a neve de csak Ladynek hívom [link] Itt képek ha megtod nézni.:)
2011. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magyar félvér sodrott keresztezés 20 éves

[link]

2011. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
előző: fogathajtás hobby lovaglás
2011. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3,5 éves, de úgy viselkedik, mint egy 13 éves(amikor először ráültem elkezdett úgy dolgozni, mint aki évek óta ezt csinálja). Most még csak tereplovaglás és bent rudakon lépegetünk át, aztán majd ha már minden úgy megy ahogy kell, ugrani szeretnénk(de még legalább 1 évig csak így hobbi szinten lovagolom):)
2011. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!