Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudom ráadni az 1 éves...

Hogyan tudom ráadni az 1 éves csődör csikóra a kötőféket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
úgy mint bármelyik lóra, vagy problémás a drága?
2011. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

nem most kellett volna elkezdeni.

menj oda hozzá,simogasd meg a fejét meg ilyenek.mutasd meg neki hogy mi van nálad.

szépen állj a bal oldalára és fogd meg a fejét és szépen lassan és óvatosan tedd rá kicsit,de ne csatold össze,fél perc után óvatosan vedd le és ha jól viselkedik dicsérd meg.

ezt az időt minden alkalommal lehet növelni óvatosan,de még semmiképp ne hagyd rajta ha egyedül hagyod mert a csikó ugye még hajlékony és szoktak hátsó lábbal vakarozni és beleakadhatna a lába a kötőfékbe és ez végzetes lehet!!!

2011. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mért nem volt még rajta mert az nagy hiba!!!!

De amúgy mutasd meg neki a kötőféket és szép nyugodtan kapcsold a nyakára! =)

2011. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszaitokat

megpróbálom.........

am már pár hetesen is mutogattuk neki meg próbáltuk felrakni rá de akkor se ment.... rengetegszer próbáltuk...

2011. ápr. 29. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
mint írod kicsi korába már mutogattad neki és nem tetszett neki a színe gondolod hogy mostanra meg változott az ízlése és újra próbálkozol ez dicséretes
2011. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem is van egy 1 éves csődör csikóm és

őrá csak úgy tudom feltenni hogy a nyakára teszek 1 kötelet és ha megvan akkor óvatosan ráhúzom a fejére

2011. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de a miénk még a kötelet sem engedi
2011. máj. 3. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan kotofek kell ami elol hatul kapcsos. Ha nem engedi hogy feltedd elolrol akkor veszel egy olyan hatulkapcsost azt osszekapcsolod a nyaka aljanal/vallan aztan fokozatosan feljebb teszed aztan ha felert a helyere elol is osszekapcsolod.

Nincs ebben tapasztalatom de valami ilyesmit olvastam nemreg fogalmam nincs mar hol.

2011. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy már születésétől fogva folyamatosan próbáljuk rá feladni a kötőféket de eddig még egyszer se sikerült
2011. máj. 8. 17:42
 10/10 anonim ***** válasza:
ebböl heréltetés lesz ahogy nézem!!!
2011. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!