Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tulajdonképpen szeret, vagy...

Tulajdonképpen szeret, vagy csak unaloműző vagyok neki?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz..Előre is bocsi,meg a véletlen felmerülő helyesírási hibákért is!


4 éves kancám elég furcsa mostanában.Néha észre sem vesz,máskor meg odajön hozzám.Több hétig kb. a farát mutatta nekem ahányszor jöttem,pedig nem csak akkor jövök,mikor lovaglás van.Néha szőrén szórakozunk és trükköket tanulunk a mezőn,néha pályázunk,néha meg terepre megyünk.

Ma mikor kimentem hozzá hallotta a nevét felkapta a fejét majd evett tovább,több mint egy óráig kintvoltam a karámban,egyszer jött oda hozzám, de nem simogattam vagy ilyenek,ezért otthagyott.. Később, mikor végzett, odajött hozzám és elkezdett nyalogatni, a hátam, a vállam, a nyakam, de volt mikor nem nyalogatott csak ott állt,feltette a fejét a vállammra vagy a fejemre, ott szuszogott.. Egy darabig simogattam meg kerülgettem, elvoltunk, aztán elkellett mennem mert hívtak, 5 perc múlva visszajöttem , megint evett, és megint nem jött oda.

Mezőn követ ha hívom , de csak azért, mert sokszor kap egy falat répát miután odaértünk x pontig és addig követett. Integet, fekszik, térdel, hátról tolat szármozdítás nélkül, üget mellettem, vágtázik mellettem , meg ilyesmik.

Kb. 2 hónapja lovagolom rendszeresebben..


Tulajdonképpen az a kérdésem hogy szeret, érez vmit irántam vagy csak unaloműző vagyok neki? egyedül van a karámban, mellette levő karámban van egy másik ló akivel összeszagolgatnak, stb. Só van előtte, de nem nyalja, vagyis mikor odaviszem neki, akkor sem kell neki, engem viszont sokszor nyal.


Erről nektek mi a véleményetek? Lassan egy éve vagyunk együtt.


2011. máj. 21. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy héten hányszor mész ki hozzá és általában mennyi időt vagy kinnt?Mit csinálsz akkor?
2011. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
itthon van nálunk, így minden nap. néha csak 10 percre van időm de egy órát minimum + a lovaglás ott szoktm vele lenni. ELviszem legelni, lecsutakolom, vagy csak bentvagyok a karámban, együtt pihenünk, néha szeretgetem, simogatom, de nem mindig, nem akarok "rámászni"
2011. máj. 21. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak te gondozod?A kaját,takarmány ki adja neki?
2011. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kaját, innivalót nem tőlem kapja, mert apáék nem akarják rám bízni az ellátását... tulajdonképpen én vagyok az egyetlen ember aki lecsutakolja, dolgozik vele, szeretgeti, mástól meg kaját kap meg kitrágyáz alóla. Néha titokban énis szoktam trágyázni.
2011. máj. 21. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyonis jó lónak tünik leirásod,alapján ha nem szeretne, odasem menne, ugyanigy viselkedik az enyémis,egy idegenhez nembiztos hogy oda menne ,akármivel csalogatná. Szerintem ez helyes viselkedés a ló részéröl.
2011. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
remélem egyszer megszeret! :)
2011. máj. 21. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
SZeret az téged csak nemtudja úgy kimutatni, ahogy szeretnéd,külömben nemszaladna melletted.
2011. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem itt a kaja a baj.Az létfontosságú dolog és azt nem tőled kapja.
2011. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez nem igaz, nem a kaja a lényeg :)


szerintem egy kicsit sokat vársz a helyzettől, már az is csodálatos eredmény, hogyha földről ennyire odafigyel rád, bízik benned stb. ne felejtsd el, hogy a ló nem olyan, mint pl egy kutya, nem fog ott teremni egy kis fülvakarászásra, ha megjelensz :)

2011. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!