Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi egy szakmunkás lovász...

Mennyi egy szakmunkás lovász havi keresete?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, milyen lovardába mész dolgozni. Ha lepukkantba, ne számíts sok fizetésre, de az olyan helyeken, ami híres, népszerű, max. 200.000 ft/hó kereshetsz. í-- tudomásom szerint
2011. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most épül a lovarda. Szal még nem híres. :-D

Jelenleg dolgozok most is, igaz nem lovászként, de jó lenne ha a lakhelyemtől öt percnyire kéne menni melózni. Sok uti költséget megspórólnék.

2011. jún. 4. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:

jó, de nem írtad, h most épül... -.-

híres pl.: a Kincsem lovaspark, stb.

2011. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem.

Szal most épül a lovarda. Ez egy kis faluban van. Egyenlőre három ló van egy tanyán, és most lett bővítve a terület. Ezen a területen építik a lovardát. A tulaj azt mondta, kb. két hónap múlva már lehet lovagolni is. Lóállomány is bővülni fog.

2011. jún. 4. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:

60-120 körül szerintem.

Egy lovásznak szerintem a lovak mellett kéne laknia helyben, ahogy sok helyen is van, mert ez egy 24 órás meló. Mi van ha gáz van az egyik lóval vagy az egyik jóakaró alágyújt a lovinak? Sokszor alakítanak ki lovász szállásokat pont ezért, mert kell egy ember, aki mindig ott van.

2011. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm! :-)

2011. jún. 4. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés.Pl.a Honvéd Lovardában 3 műszakra adnak műszakpótlékkal együtt(!!!)80-at havonta,és egy lovászra húsznál több ló jut.Itt bejelentenek.

Legtöbb helyen ezt "elfelejtik",szabadnapot-szabadságot várhatod,míg megkapod,és kapsz 70 körül,amiért fűnyírástól kezdve mindent csinálsz.Napi 24 órában.

Volt,ahol a tulaj a sz@ros gatyáját velem akarta mosatni.Más helyen egy másik szexuális szolgáltatást is kért volna.

Nagyon sok helyen nem fizetnek ki,mindenféle hazugságot kitalálnak,hogy miért nem.Többet tudnak mesélni,mint az Andersen.

Ha jót akarsz magadnak,felejtsd el ezt a szakmát villámgyorsan.Én 20 évig,párom 40 évig csinálta,tudom mit beszélek.

2011. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

18:03.


:-O Hogy mik vannak! Ez nagyon durva!

Köszönöm a válaszod! :-)

2011. jún. 8. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csak egy kirívó eset,hanem ez a jellemző.Mindketten abbahagytuk már a szakmát a sok átverés miatt,amiben részünk volt.
2011. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!