Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy arab telivér átlag....

Egy arab telivér átlag. Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Pontos számot nem tudok megmondani, de egyrészt nagyon drága, másrészt ideges természetű és érzékeny lovak, ha pedig annyira értesz a lovakhoz, hogy itt kell megkérdezned ezt, akkor szerintem ne vegyél.
2011. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hát kb 100.000 huftól 5.000.000 forintig vannak árban, számít a tapasztalat meg a kor is
2011. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Ott kérdezem meg ahol akarom! Itt járta itt kérdeztem! Nem az volt a krdés hogy mennyiire értek én az arabokhoz.

2 éve lovagolok, és arab lovon tanultam és most is egy arabon lovagolok.

2011. jún. 4. 15:39
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

600tól fölfele.

Ha pedig te kérsz segítséget, akkor kicsit vissza kéne venni az arcodból...

2011. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Telivért kb 500 ezertől érdemes nézni, árban pedig határ a csillagos ég. Függ a kortól, nemtől, felmenőktől, tenyészszemlén elért minősítéstől.
2011. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 5. 12:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól fűgg ,hogy kancát ,heréltet, vagy ménre gondolsz ,és fűgg a ló tudásától, meg sok mindentől ,de ha komolyan érdekel ,érdeklődjél a tenyésztőknél.
2011. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Egy igazi shagya, vagy arab telivér megbízható és neves tenyésztésből elég drága. Arab lovaknál nagyon fontos, hogy kiváló tenyésztőtől vásárolj.Mert ők tuják mit csinálnak, próbálják kiszűrni az esetleges genetikai hibákat. Pl az arab lovak hajlamosabbak a bőrrákra mint más fajták, gyenge idegrendszerük lehet és habár álatalában tökéletes pataszerkezettel rendelkeznek, az inaik könnyen sérülnek. Ezeket próbálják kiszűrni. Ajánlanám a Bábolnai Nemzeti Ménesbirtokot. A legkiválóbb és leghíresebb magyar arab lovak is onnan származnak. Nem csalódhatsz. Egy belovagolt kanca 600e-tól kezdődik, egy mén sokkal több, olyan 1M fölött. de azt nem is ajánlom senkinek. Egy arab mént csak arab ménekkel lehet tartani. Tapasztalatból mondom. Egy kicsó már 400-500e körül elvihető. Ez az ár korrekt, mivel ott kiváló származású lovat veszel, akivel ha csikót dobatsz, az tartja az árát és vissza jöhet neked az anyja ára. Remélem segítettem.
2011. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi ez a ló megfizethető áron:) [link]
2011. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nekem van arab telivérem még a nagypapámtól kaptam aki kint él Saud Arabia-ban és az itthoni ára azt monda a nagypapám hogy a rendes jó Arabok 5.000.000-tól kezdődnek
2012. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!