Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lónevet keresek, spanyolul,...

Lónevet keresek, spanyolul, segítsééééég?!

Figyelt kérdés

4 éves pej kancának keresek nevet, és arra gondoltam, legyen a "Bátor", csak spanyolul, mert az milyen jól hangzik. Az online szótár kiadott egy raklap találatot, és szeretnék ezúton olyan emberekhez fordulni, akik tudnak is spanyolul, ugyanis az online szótárak sosem voltam elég megbízhatóak.

Tudtok nekem erre a szóra mondani olyan "találatokat", amelyek ténylegesen azt jelentik, amit én szeretnék? És ha megvan, azt is le tudjátok nekem írni, hogyan kell a szót kiejteni? Köszi!!!!!

(Majd én is megtanulok ám spanyolul, pont ezért szeretnék ilyen nevet a lónak, hogy későbbiekben ne felejtsem el ezt a szándékomat. ;D Meg amúgy is szeretem ezt a nyelvet...)


2011. jún. 8. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Valiente- "Válinti"-nek kell kiejteni:))-Bátor
2011. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!^^
2011. jún. 13. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!