Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol vettetek megfelelő nyerget...

Hol vettetek megfelelő nyerget, ami jó is volt nektek és nem is volt túl drága?

Figyelt kérdés
Kerestem a lovasok.hu-n(ugrónyerget), nem találtam olyat ami jó volt. Az olcsó azon vagy nem volt jó a vádlitámasz vagy tönkre volt menve. A drága tökéletes volt minden stimmelt csak az ára volt 150-200 ezer. Valaki tudott már interneten jó nyerget venni jó áron?Vagy valahol jó nyerget?(kb. 60-90ezer között)
2011. jún. 22. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem interneten vennék nyerget. Minimum személyesen nézd meg, de a legjobb, ha felpróbálhatod a ló hátára.

Amiben én lovagolok, az a Nagylovasból van, de nem 60-90 árkategória.

2011. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én lovasok.hun találtam egy nagyon jót, régi, kopott, de illik a lóra, jól ültet, és még jó pár évig nyereg lesz. Vagy nyeregvilágot nézegesd meg...
2011. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én most vettem a Nagy Lovasban 26.500ért teljesen felszerelt bőr nyerget. :)
2011. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na az a 26000-es az, ami nagyon nagyon messze van a jótól.

Sokkal jobban megéri egy használt, mert az sokkal jobb minőségú (azonos árban, és jól átnézve persze)

2011. jún. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

E-bay.de-n vettem egy Lemetex Fellow uni-díjlovas nyerget 60e-ért. Újonnan 200 felett van.

A németeknél rengeteg nyereg van, és nem is nyűvik szét annyira.

A pontos méretek meg vannak adva, úgy, mint a lovasra vonatkozók és a ló hátának méretére vonatkozók.

Persze, valamennyire zsákbamacska, de én így egy nagyon jó nyereghez jutottam hozzá nagyon jó áron.

2011. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szeged aranypatkó lovas bolt 30-ért vettem vadiúj teljes nyerget(szijjal ,kengyellel hyevederrel)
2011. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem valami tartósabb nyereg kéne versenyzéshez is.
2011. jún. 24. 21:17
 8/8 anonim válasza:
az én nyergem a klp-bő van, már jóideje használom, 33. ezerért vettem, jól fekszik a ló hátán, és iszonyatjól lehet benne érezni a lovat. am. milano nyereg.
2011. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!