Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik ilyen? Vagy simával...

Létezik ilyen? Vagy simával is megoldható? Fontos

Figyelt kérdés
Tudtok olyan lósamponokat vagy sima ember sampon-t ami kihozza a ló szőréből a piszkot, sokszor van hogy lefekszik a lovam és most már alig akar kijönni belőle a trágya színe mivel este nem állhatok felette :/ Tudtok valami jófélét?
2011. jún. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Jobban kéne aláalmolni, az inkább megoldja a problémát.

Sokszor nem szabad samponnal fürdetni, mert árt a bőrének.

De sztem a sima WU2 is jó higítva - persze lovasboltokban aranyárban biztosan Rád sóznak mindenféle hiperszuper sampont majd.

2011. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a csont szürke lóvakból a sima víz meg egy kis dörzsölés is kiszedi a foltot, szóval a hiba nálad van, nem a samponnál. Amúgy nálunk is wu2 megy.
2011. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
WU2, higítva. Ami nálam bevált, hogy a vizes-WU2-s lovat egy gumivakaróval sikálom. Azután kis víz, majd megint sika. (De az enyém pej, így lényegesen egyszerűbb dolgom van.)
2011. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Wu2 megoldja a problémát. Csak ügyelj rá, hogy jól ki kell mosni a samponokat a ló szőréből. És nem szabad csak kb másfél-2 hetente samponnal fürdetni, mert nem tesz jót a bőr ph-nak ha sokat van samponozva. sima vízzel bármennyit fürdetheted, egy vakaró vagy egy gyökérkefe csodákra képes.

Egyébként Decathlonban is vannak különféle samponok, vagy bármelyik lovasboltban találsz lósampont, csak elég drágák.

2011. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csodára a jó karbantartás képes, ki kell trágyázni időben ,sűrűbben ,vastagabban szórd a szalmát meglátod vissza jön a szine.
2011. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm aki a kérdésre válaszolt aki meg nem hát vessen magára , egyébként elég valószínű hogy este majd midnen nap felette álok majd hogy jajj éppen mikor fekszik le és akár mi :D de gondolom ti annyira okosak vagytok ;) egyébként énis wu2-őt használok és elősször vakaróval és gyökérkefével is átdörzsölöm de sokszor nem jön ki teljesen... ezért gondoltam h van e valami joféle régi bevált módszer vagy akármi :D
2011. jún. 28. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem azzal volt gond, hogy a szürke lónak a farka vége mindig sárga maradt, nekem a Betadin sampont ajánlották. nagyon jó, de baromi drága sajnos
2011. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!