Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki ajánlana a 17. kerületb...

Valaki ajánlana a 17. kerületben vagy környékén olyan lovardát, amelyet tömegközlekedéssel meg lehet közelíteni?

Figyelt kérdés
olyan lovardát keresek, ahol van díjugratásra lehetőség, és kb. 1 óra buszozással el lehet érni.
2011. jún. 30. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Árgyélus Lovasudvar.Nem messze áll meg tőle a busz,a lovarda az Orgoványi út végén van.Kis,családias hely,a lovaknak jó életük van és az oktató is nagyon jó,Ő a tulajdonos is.Nagyon sokat lehet tőle tanulni.

[link]

Remélem,jó a link.

2011. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Helyesen:

[link]

2011. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Kedves Válaszoló! az Árgyélusban van lehetőség ugratásra is (nem találtam erről infot a honlapon)? bocsi h itt kérdezek, de azt hiszem ez idevág. :)
2011. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond a kérdéssel,a gond csak az,hogy nem tudom.Én rövid ideig melóztam ott lovászként,nem lovagoltam.

Hívd fel kérlek őket és kérdezd meg.

2011. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én az Akadémia Lovasiskolába járok három hónapja, nekem nagyon tetszik. www.lovarda.com
2011. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

Előző vagyok.

2011. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az árgyélusnál én úgy láttam, nincs lehetőség ugratásra =/ az akadémiát én is néztem, de még régebbről nincsenek vele túl jó tapasztalataim... Utolsó, el tudnád mondani, hogy pl. hogy zajlik ott egy osztály? /hány lovas van egyszerre a pályán, milyen feladatok vannak, milyenek a lovak.../

köszönöm az eddigi tippeket és várom a továbbiakat =)

2011. júl. 5. 12:33
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
kedves Kérdező! az Akadémiát nem ajánlanám, ráadásul ugratásra is csak saját lóval van lehetőség. ha utazni akarsz a lovon meg rengeteg hibát összeszedni akkor menj oda, de ha tanulni is akarsz valamit akkor eszedbe se jusson...lehúztam egy fél évet mert nálunk télen használhatatlan volt a pálya, az elején rohadt királynak tűnik, de aztán észreveszel dolgokat, és ha előtte olyan helyen lovagoltál, ahol tényleg odafigyeltek rád és nem volt a hely egy "futószalag", akkor nem lesznek túl jó tapasztalataid, hidd el...
2011. júl. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, én az Akadémia Lovasiskolába járok, leginkább azért, mert tömegközlekedéssel jól elérhető. Nagyon megköszönném, ha tudnál olyan lovasiskolát ajánlani, ami hasonlóan könnyen elérhető tömegközlekedéssel, és tényleg jó lovasoktatás van, mivel én is elértem arra a pontra, hogy kezdek belőle kiábrándulni.. Lovagolni pedig nagyon szeretnék... :(
2011. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én még régebben lovagoltam ott néhányszor és egyáltalán nem volt meggyőző... de jelenleg már annyira kifogytam a lovardákból, pláne a környéken, hogy bíztam benne, hátha megváltozott, mióta ott voltam. ezek szerint nem. már ott tartok, hogy bármilyen lovarda budapest környékén, ami bkv-val megközelíthető és tanítanak díjugratást, megfelelne, de az ilyenek sem hemzsegnek. a tattersallba meg nem szeretnék menni, ahhoz hiányzik pár nulla a családi bankszámláról.
2011. júl. 7. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!