Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent az hogy "zugmén"?

Mit jelent az hogy "zugmén"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

1. Állatokkal kapcsolatos szó?

2. Szerezz egy értelmező kéziszótárt.

2011. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Olyan fedeztetésre használt csődör, melynek nincs fedeztetési engedélye. Utódait nyakon és nullásra sütik általában.Félvéreket gyártanak.Lóútlevélben a csikó apja ismeretlennek lesz írva.
2011. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis helyesbités:lehet tisztavérű csikója is ,attól hogy nincs fed engedéje,ezeket a csikókat van hogy besem süttetik.Attól hogy zugmén ,lehet tisztavérű.
2011. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi :) Első : Igen állatokkal sőtt lovakkal kapcsolatos dolog, nem véletlenül ide írtam! -.-" Csak mert voltam egy tanyán ahol mondta az oktató hogy ez a ló az ő zugménje! :)
2011. júl. 11. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag lehet, persze tisztavérű csikója, csak arra bélyegezni nem fogják. Így meg a fenekét kitörölheti az ember a tisztavérűséggel, ha papíron csak 0-ás a lova.
2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én tudom hogy tisztavérű aza 0ás sütésű ló, megvan az útlevele ,p ul: van két lipicaim ugyanúgy vihetem őket versenyre, mint ameiknek megvan a felmenői ,akkor nemtudom mért türülhetik a feneküket.
2011. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mén- és kancavizsga, tenyésszemle, tenyésztés tekintetében.
2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és még az érték, eladhatóság szempontjából...
2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, erre nemgondoltam.
2011. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!