Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Forioso...

Mi a véleményetek a Forioso North-Starró? Tudom ezta szöveget hogy minden ló más blabla. De mint fajta lennék kíváncsi rá!

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)
2011. júl. 11. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Wikipédia és google.

2.Személyes véleményem: Imádom őket gyönyörűek és kecsesek.

ugyan úgy gyönyörű fogatban mint ugratásnál vagy díjlovaglásnál.De hobby lónak is tökéletes. Nem túl menős de nem kell noszogatni sem egy kész élmény lovagolni.

2011. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen de nem googleről akarok tájékozódni. Lehetőleg személyes véleményeket kérek.
2011. júl. 11. 22:26
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 11. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

A 2. rész személyes.:)

2011. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom és ezért köszi :)
2011. júl. 11. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
a legjobb lovak a világon :) nekem is olyan van és imádom :)Nagyon barátságosak és kezesek. és nem utolsó sorban intelligensek :)
2011. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is olyan volt.

imádtam.

megbízható, nyugodt és kiegyensúlyozott, kedves, ragaszkodó, és nagyon, nagyon okos!

Az enyém ki tudta venni az almát a dzsekim belső zsebéből, úgy, hogy előtte még a cipzárt is lehúzta. Kész vetkőzőszám voltunk :)

Beteg uncsiöcsém rengetegszer ült rajta, és mindig, mindenéron ügetni akart, meg vágtatni, mint a nagyok. Lovacskám meg lejjebb hajtotta a fejét (gondolom, hogy ne annyira ordibáljanak a fülébe) és rázogatta a hátát - közben sétált tovább! És ez NEM ellenszegülés volt, csak simán tudta, hogy mennyire beteg az a gyerek.

2011. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó :')
2011. júl. 13. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!