Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajta ló lehet?

Milyen fajta ló lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 31. 22:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
hát az a barnábbik fajta :D
2011. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem magyar félvér.
2011. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy magyar félvér:) (elnézést, nem írtam) Csak azt nem tudom eldönteni hogy Kisbéri, vagy mezőhegyesi vagy esetleg magyar sportló...bár az utóbbit nem hinném..:D És 4 éves.


Az első válasza nem volt valami hasznos....

2011. júl. 31. 22:33
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet magyar sportló mert nem nyereghelyen van sütve.

A magyar félvér is egy kimondott fajta. Egy kutyulék, épp azért magyar félvér, mert se nem kisbéri se nem sportló, se nem mezőhegyesi sportló. A származását nem tudod?

2011. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.:/
2011. júl. 31. 22:56
 6/17 A kérdező kommentje:
Szóval a felsoroltak közül egyik sem? :o
2011. júl. 31. 22:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Valami félvér, zugtenyésztésből, mert sütetlen, ki tudja, milyen ősökkel, 4 évesnek elég pici, "besült", alulkondis szerencsétlen, nyaka rettenetes, úgymond fordított nyak, ez valamelyest javítható helyes lovaglással, de a lábai nem feltétlenül bírnák a lovaglást, nem ideális a terep, amire állították, mert besüpped a patája, de így nekem bakpatásnak tűnik. Szóval szegény pára elég kis semmilyen.
2011. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan hozta a gazdája, elég ramaty állapotban van szerintem is, de még vékonyabb volt amikor hazavitte majdnem 2 hete az öreg. Reménykedtem hogy végre egészségesebb lovat hoz, de legalább nem lett rosszabb sorsa, nem rágcsálják tovább a pónik o.o :)

Amik leírtál előző válaszoló, hogyan lehetne javítani?:)

2011. aug. 1. 08:57
 9/17 A kérdező kommentje:
Innen tényleg picinek látszik, de én 164 cm vagyok , és kb a homlokomig ér a mara. Még csak most lesz 4 éves, kerekítettem..:)
2011. aug. 1. 09:00
 10/17 anonim ***** válasza:
164 cm? Akkor a hapsika mellette mekkora lehet? Hát nem tudom de elég kutyulék, valami félvér semmilyen jel nincs rajta ami igazolná milyen fajta. Már nem a sütésre gondolok hanem a kinézetére. :/ Elsőre olyan soványkának tűnt aztán meg rosszul izmoltra...elég furcsa testalkata van. :)
2011. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!