Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy zajlik a félbértartás,...

Hogy zajlik a félbértartás, hogy szálnak be a félbértartók?

Figyelt kérdés
Az oktatóm kérdezte nem akarok-e beszállni a félbértartásba. Azt mondta hogy csak telefonáljak vissza hogy hogy döntöttünk. De ezt nem értem , ez a sz egész dolog így telefonon zajlik és egy 14 évessel beszéli meg az oktató hogy nem akarok-e beszállni? Én természetesen be akartam és úgy alakult hogy be tudunk szállni. Én eltudom intézni? A szüleim nem nagyon akarnak ezzel foglalkozni!
2011. aug. 2. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

megbeszélitek, h mennyi. H csak a bértartásba vagy az egyéb költségekbe is beszállsz e. Hogy mi van betegség esetén?


Illetve h mennyit lovagolhatod a lovat. Csak felügyelettel, vagy teljesen egyedül is?


Mennyit beszéltetek erről?


Egyébként én is tök egyedül intéztem. Megbeszéltük h hogy lesz, csak bértartásba szállok be, egyedül is lovagolhatom a lovat, heti kb 3-szor...

Aztán havonta fogtam a megbeszélt összeget, és vittem. Kb 16 lehettem.

2011. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én akkor lovagolhatom majd amikor akarom, teljesen egyedül, és a betegségek, oltások, féreghatás, körmölés, esetleges patkolás árának fele az enyém lenne. Szóval csak én lovagolok majd rajta, a gazdája egy más tészta.
2011. aug. 2. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak megbeszélitek mennyi az annyi és hogy mit csinálhatsz a lóval.:)
2011. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kötni kell egy félbértartói szerződést, de azt az edződnek tudnia kell. :)

Meg a szüleidnek, vagy nagykorú hozzátartozódnak is alá kell írnia.

2011. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!