Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem láttátok ezt a lovat...

Nem láttátok ezt a lovat véletlenül?

Figyelt kérdés
Hasszán a neve, shagya arab, szürke (legyes), van rajta jópár törésnyom, és egy pest környéki lovardában van...(Már jópár éve)
2011. aug. 7. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azóta valószínűleg sárospatakra került, egy barrátnőmé most, de igazából arab telivér, Abu Hasszán a neve.

http://www.youtube.com/watch?v=qx-vtBUUHYY

2:10-től nézd.

2011. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha normális választ vársz, akkor úgy tedd fel a kérdést, hogy ne lehessen belekötni! Ez a kérdés úgy hangzik, mintha elveszett volna a ló, és úton útfélen találkozhatnánk vele. Ha arra vagy kíváncsi, hol van most a ló, akkor

1. rákeresel a Googlén, mert az gyorsabb, és nem szól be

2. Úgy fogalmazol, ne lehessen félreérteni, mit akarsz.


Esetleg úgy, hogy "Ki látta, ülte MÁR Hasszánt?" És akkor beraksz egy linket vagy képet róla.

2011. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Pest környékén van jó pár lovi és azokban előfordulhat pár Hassan nevű arab ló. Talán egy fénykép, születési évszám vagy valami egyéb infó talán többet segítene.
2011. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23:44 Én is ismerem Abut (régebben oda jártam lovagolni), de biztos nem ő. ő nem legyes szürke és ő AbuHassan.
2011. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Biztos hogy Shagya, a sütése is az. És szimplán Hasszán a neve. Ha úton-útfélen lehetne látni, akkor azt írtam volna.

Képet azt majd nemsokára linkelek :)

Annak aki a videót linkelte, köszönöm :)


Igazából azért tettem fel a kérdést,mert itt sokan vagyunk sok helyről, és hátha...

2011. aug. 8. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!