Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találhatok lovasiskolát...

Hol találhatok lovasiskolát vagy lovasoktatást valahol Cegléd közelében vagy Cegléden?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék tanulni lovagolni, de nem lovas táborokban. Tudtok olyan lovasiskolát, lovasoktatást írni ami Cegléden van, vagy közelében?
2011. aug. 9. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tápiószentmárton...? Az jó hely szerintem :)
2011. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ha a Kincsem Lovaspark ott már voltam az jó mert tényleg közel van :D
2011. aug. 10. 15:05
 3/4 anonim válasza:

Vecsés neked nagyon messze van?

A Dobrovitz Lovasfarmon most nyílt meg a lovasiskola. A híres fogathajtó család lovaglást oktat..jók nagyon :)

Itt a honlap: www.dobrohorses.hu

A barátnőméké,azért tudok ennyit :D

2012. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Ez is nagyon tetszik, de azóta már találtam itt Cegléden egy helyet, ahol szombatonként 10-13 óráig lovaglásoktatás van. Még nem voltam a helyen, szeptembertől mehetek, talán még a nyáron is :). Egyébként ez a Kövesdy Lovasfarm. :)

2012. júl. 15. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!