Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fehér, vagy fekete sörénygumit...

Fehér, vagy fekete sörénygumit használjak?

Figyelt kérdés
Be szeretném bogyózni a lovam sörényét versenyre. Pej ló (illetve egy kicsit vöröses) első két lába fekete hátsó kettő félszár kesely, farka fekete, orrfoltja van meg csillagja, sörénye fekete (és kanca). Szerintetek a fehér, vagy a fekete sörénygumi lenne jobb, szebb?
2011. aug. 9. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete. Azzal nem ronthatod el :) a fehér csak akkor szép, ha szinte tökéletesen van megcsinálva stb. Én általában ezért választom a feketét, mert az mindenhez megy:)
2011. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem is fekete, csak anya erősködik, hogy fehér az szebb. de még nem vagyok olyan gyakorlott (: és tényleg... "beleolvad" a paci sörényébe
2011. aug. 9. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
versenyre általában fehéret használnak.
2011. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Verseny-re szerintem is jobb a fehér. Lenne egy kérdésem...szerintetek csak úgy simán be lehet fonni a ló sörényét. Nem fogja piszkálni a sörényét?
2011. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeritem is a fekete szebb lenne. Éppen a hétvégén voltam egy versenyen és fehérrel volt bogyozva egy fekete sörényu paci. Nem mutatott olysn szépen mint amilyenre számitottam volna, és messziröl nem is látszik, csak közelröl. Viszont volt egy paci, melyiknek fehér maxnik voltak a sörényébe csiptetve. Az baromi jol nézett ki.
2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bogyózd be fekete sörénygumival, és lehet kapni fehér szalagot, vagy miaz, ami nemis igazán szalag, hanem ugyanolyan gumi, csak szélesebb. És mikor készek a bogyók, azt szépen rágumizhatnád, fehér, szerintem gyönyörű lenne, és azt már a bogyókon úgy igazítod, hogy szép legyen. Nem drágább, mint a sörénygumi, és ha vigyázol rá, többször is használhatod:)
2011. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is van mindn a kettő. de a fehér kb undoritó az összes lónak.. én versenyzem 3 éve de midnig feketét használok
2011. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem simán lehet fekete, de fehér izzasztóhoz a fehér sörénygumi sem lenne rossz :) Persze szerintem az izzasztón múlik a dolog :)


L

2011. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy ez a legnagyobb gondod!
2011. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!