Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten melyik Decathlon...

Budapesten melyik Decathlon áruház van a legközelebb a Nyugatihoz?

Figyelt kérdés
budaörs, csömör, dunakeszi, maglód , soroksár?
2011. aug. 26. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Dunakeszi
2011. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! sajnos minegyik kint van a város szélén, tömegközlekedni szeretnél? bkvval minimum kétszer-háromszor át kell szállnod mindegyikhez, az meg nagyon drága, ha jeggyel utazol. esetleg azt próbáld meg, hogy valamelyik áruházhoz közeli állomásig kérsz vonatjegyet (gondolom vonattal érkezel pestre)
2011. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mindkettőtöknek köszi a választ !

második, igen, tömegközlekedéssel kéne, és nekem is eszembe jutott a kérdés kiírása után hogy lehet inkább azt kellett volna, hogy melyik vonatállomás esik közel.. az a baj, hogy én egyedül nem nagyon merek ennek nekivágni, mert oké, hogy 17 elmúltam, de én ott úgy érzem magam mint egy forgatagban vagy nem is tudom :D( egyik legjobb barátnőmék odaköltöztek, régebben nyáron pedig sokat voltam ) apa meg nem akar felkísérni... szóval ezért kérdeztem , hogy hogy lenne a legegyszerűbb.. lehet jobban járok ha megveszem itthon drágábban a dolgot..

2011. aug. 26. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tehát Dunakeszi.

Nyugatitól így a legegyszerűbb: vonattal Nyugatiból, Dunakeszi Alsó állomáson leszállsz és oda sétálsz(de elég sokat kell sétálni)

Vagy pedig: metróval elmész Újpest Központig(végállomás) és ott felszállsz a 104-es buszra és annak pont Dunakeszi Auchan a végállomása, ahol a Decathlon is van. De figyelj, nehogy a 104A-ra szállj, mert az nem jó neked.

2011. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a budaörsibe szoktam járni, lehet h a másik neked közelebb van, de azért elmondom, h tudj válogatni.

Nyugatinál felszállsz a 6-os villamosra, elmész vele a móriczig, ott átszállsz a 40-es buszra, és az nem messze áll meg a dechatlontól.Ez több mint egy óra.

2011. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy leírtátok! :)

szerintem szombaton nekivágok:D

2011. aug. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!