Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha egyik szülő sem szürke,...

Ha egyik szülő sem szürke, akkor elkerülhető a szürke csikó születése?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 05:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja. Mégis kitől örökölné a szürke színt?:P
2011. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyszülő attól még lehet szürke.. szóval előfordulhat
2011. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha foglamad is volna a témáról, tudnád hogy a szürke domináns jelleg, rejtve nem hordozzák.
2011. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

fehér és fekete keveréke nem lehet szürke?:D

amúgy szerintem a szürke szép.

2011. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
így van, szürke csikónak minimum az egyik szülője szürke
2011. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudom miért,de a szürke lovakat nem szeretem,inkább a fakó meg a többi szín
2011. aug. 27. 09:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég gáz vagy, ha szín alapján választassz lovat...
2011. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, úgy lovagolod a lovadat, hogy minden tetszik rajta, szereted, vagy csak úgy van a paci, mert nem tetszik a színe...

Gondolj már bele, ez olyan mint a fajta kérdés. Nem szereted a sodrott lovat, de mégis azon kell lovagolnod.. nem ugyanaz az érzés, mintha a kedvenc fajtádon vagy éppen egy olyan lovon lovagolsz, amit szeretsz is.. Nem kell mindig mindenkit leszólni!


A kérdésre visszatérve: a szürke tényleg domináns, ahogy előttem leírták, szóval ha a szülők között nincsen szürke, akkor nem valószínű, hogy olyan lesz..

2011. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem szín alapján választok lovat,de azt tudom,hogy a szürke lovat órákig takarítatnám,mielőtt felszállnék rá,és e szempontból nem szeretem őket nagyon
2011. aug. 27. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam de azért még 1-szer: Miért lenne "érdekes" attól a kérdező hogy nem szereti a szürkéket? Szépek meg minden de nekem még ingyen se kellene szürke ló. Egy szép pejért viszont bármit megadnák. Pedig fogatsportban vagyok és itt a szürke általában lip. dominál. Nekem fél sodrott pejem van...
2011. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!