Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol találok ilyen lehetőséget?

Hol találok ilyen lehetőséget?

Figyelt kérdés

Na tehát, arról van szó, hogy még csak futószáron tanulok vágtázni, tehát nem is vagyok még olyan hű de jó lovas, meg pénzünk sincs saját lóra.

Én viszont arra gondoltam, hogy lehetne úgy lovam, hogy egy másik emberrel közös tulajdon. Mondjuk aki már vágtázni, ugratni is jól tud, és jól ismeri a lovakat. Az anyukám unokatestvérének pont abban a lovardában van lova bértartásban, ahová én járok lovagolni.

Akkor inkább azzal a lóval érdemes foglalkoznom, vagy "félbértartást" (két embernek egy ló) csinálnom?

Légyszi normális válaszokat írjatok, köszi!


2011. szept. 5. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Közös lónak túrós a háta ,inkáb az unokatestvér lovával foglalkozz.
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Várj még a lóvásárlással, hiszen te magad mondtad, hogy még nem tudsz olyan jól lovagolni. Különben is a lótartáshoz, még ha csak felesben is tartod nem elég az, hogy tudsz lovagolni.
2011. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Ahhoz, hogy akár felesben is érdemes legyen lovat tartanod, előbb tanulj meg rendesen lovagolni, meg amit csak lehet, tanulj meg a lovakról. Akkor lesz csak benne örömöd.

Nem éri meg elsietni a dolgokat. Ha majd jó lovas leszel, eldöntöd, melyik lesz ideálisabb számodra: félbértartás, vagy unokatesó lova, vagy akár valami egyéb lehetőség.

2011. szept. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem ajánlom a közös lovat!!!!Összekapnátok hogy mikor ki foglalkozik vele mondjuk a másik azt hiszi hogy te már profi vagy és hogy nem foglalkozol a lóval meg ilyenek. De ha szeretnéd akkor keress a barátaid/barátnőid között olyat aki szintén rajong a lovakért és meg tudtok tartani egy lovat.
2011. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!