Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta lehet az a "ló" ami nagyobb egy Shetland póninál de kisebb egy Welsh póninál? És hol tudnék olyat venni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne fajtát keress menj fel a lovasok.hu -ra és ott az eladó lovak között menj rá a póni fajtára és úgy keress rá csomó pónit ki fog adni nagyon változó méretekben ott nézz utána
2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kancát vagy csődört szeretnél és mondj egy méretet hogy pl 50 cm - 120 cm ig keresel mert akkor utána nézhetek neked
2011. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, oké felmegyek az oldalra : mindenképp kancát szeretnék, marmagasság kb 105 cm!:) köszi ha utánna nézel
2011. szept. 12. 16:50
 4/15 A kérdező kommentje:
bár shetland póniba is van ami 105 cm-es!
2011. szept. 12. 16:54
 5/15 anonim ***** válasza:
sőt welshbe is van 110 cm körül érdemes minden fajtába belekeresni én is itt találtam rá a lovamra ő egy welsh póni
2011. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

olvasottak látottak alapján én ezt a lovat tudnám neked ajánlani bármiben kell segíteni örömmel segítek nyugodtan szólj írj privátot

ez a ló megfele az elvárásaidnak szép kiállású nem is öreg minnél fiatalabbat veszel annál valószínűbb hogy nincsenek rossz szokásai

2011. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
és elfogadható áron is adják én is kb ennyiért vettem a lovamat
2011. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nagy baj, hogy két évesen már be van lovagolva, és kocsizva... Egyébként ez még csikó, úgyhogy amennyire mentes lehet rossz szokásoktól, annyira el is lehet rontani, és egyébként ez hülyeség, hogy fiatalon nincsenek rossz szokásai... Ez még egy csikó, még kis dili, nagyon sokat kell foglalkozni iylenkor velük, hogy normálisak legyenek, bár ez a ló már el van rontva, ha 2 éves korára már belovagolták...
2011. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak nincs teljesen igaza nah mindegy 30 év tapasztalatából beszélek az én lovam is 2 évesen lett belovagolva és csodálatos ló lett belőle
2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltok,aranyosak vagytok főleg a link küldő! Nekem ez a ló tökéletes lenne! És még messze sincs!:)
2011. szept. 12. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!