Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit csináljak?

Cuky123456789 kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Három lovunk van. Még június elején azt amelyiken lovagoltam elvitték egy lovardába, kipróbálni. Kb. 1,5 hónapig egy közeli lovardába jártam lovagolni. Egy teljesen más oldalát ismertem meg ennek a gyönyörű sportnak, és nem azért mert ott megtanították velem, hanem az egyik ló hozta ki belőlem. Egyszerűen olyan öszhangban voltam azzal a lóval, mint még egyikkel sem. Meg akartuk venni, de nem volt eladó. Aztán visszahoztuk a lovunkat és vele lovagoltam, de három hét után sem tudtam vele semmit elérni... Később minden lovagláskor csak ideges lett a ló is és én is, és már egyáltalán nem élvezem. Ha rágondolok, hogy lóra kell ülni már nincs az a vágy, nincs az az öröm, hogy majd kiugrok a bőrömből...Volt már többször, hogy nem úgy ment, ahogy szerettem volna, de sosem éreztem így! Mit csináljak, hogy minden a régi legyen? Tudom, hogy ez ammiatt a paci miatt van, aki sosem lehet az én társam, pedig annyira szeretem őt... és soha, lehet többé nem is lovagolhatok rajta.


Bocs, tudom, hogy rossz kategória, de lovasok véleményét akrom hallani! Köszönöm megértéseteket, és esetleges válaszokat!


2011. szept. 22. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Valószínüleg az egy tökéletesen idomított lovardai ló volt aki "félszavakból" is megértette, hogy mit akarsz. A tiéd pedig nem ilyen.
2011. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én annyira örültem volna/örülnék ey lónak, hogy ilyen probléma nekem nem is lenne probléma. Tudod miylen jó neked hogy van pacid? Ezt értékeld!
2011. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló-- az az érdekes, hogy mi előtt nem ültem azon a "tökéletesen idomított lovardai lovon", addig a miénk is azt csinálta, amit akartam... és nem rontották el, ott, ahová vitték, mert bizonyos dolgokat sokkal jobban csinál, és eltüntek a kisebb rossz szokásai is...

2.válaszoló-- hidd el, tudom mit érzel... én is szenvedtem ám ilyenért. Csak az is különbség, hogy te vágysz 1 lóra... én viszont vágyok A lóra... és ne búsulj, biztos lesz neked is lovad! Szorítok neked! :)

2011. szept. 22. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg átlovagoltathtnád a lovad azzal, aki belovagolta A lovat! Vagy aki most foglalkozik vele.
2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ah egyáltalán nem tetszik már a lovaglás hagyd abba...


egyébként énis voltam így, de én nem a ló miatt hanem az edző miatt... edzőt váltottam és máris minden rendben... lehet, hogy neked lovat kéne váltani :/

2011. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiprobalhatsz mas lovakat is, olyat ami elado es elcserelni vagy megvenni a tied meg eladni megint. De fogadok nem tetszik az otlet:)
2011. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok mint te csak azt a lovat elvitték messzire, és ki tudja mikor hozzák vissza. Tele van vele plakátolva szobá mindenhoz az ő neve képe van minden este gondolok rá, és azt kívánom bárcsak holnap lenne az a nap amikor visszajönnek. És úgy érzem nélküle a lovaglás mint sport csak egy fogalom semmi több. Egyik lovon se érzetem eddig olyan jól magam mint rajta.. De ő sjanos elment pedig mondtahogy vissza jönnek de mikor. :((
2011. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!