Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugratók! (rajtengedéllyel)...

Díjugratók! (rajtengedéllyel) (? )

Figyelt kérdés

pénteken megyek rajtengedély vizsgára... csak az elméletet teszem le. (egyéb okok miatt...) Lenne pár kérdésem!

Milyen kérdéseket tettek fel?

Milyen volt?

Mesélnétek kicsit róla?


2011. szept. 26. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk én tök nyugodtam bevágódtam a kezdés előtt 20 perccel, semmi bajom nem volt. Ismételgettem egy kicsit. Tudom magamról, hogy ameddig nyugodt vagyok, addig minden rendben lesz. Sikerült is, volt egy kis bibi, ugyanis egy valami volt, amiben nem voltam biztos. Tudod hogy van ez. Utolsó pillanatban lesz egy hülye kérdésed. Erre teljesen bepánikoltam, és kis híján remegő kezekkel sikerült letennem a vizsgát.
2011. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron tettem le nekem teljesen rendben volt minden. Rohadt meleg volt viszont. Hát először díjlovaglás volt kengyellel és kengyel nélkül kellett végrehajtani gyakorlatokat pl: vágtába ugrasztás, ügetés, kis kör, felvételek. Díjugratás 1mer körüli akadályok semmi különös. Aztán volt a szóbeli amin tök egyszerű kérdések vannak ha felkészülsz rá. Pl: nekem az volt hogy milyen takarmány fajták vannak....xD Erre emlékszem csak. Na mindegy fölösleges izgulni én nagyon élveztem olyan mint egy verseny. Bnőm is pénteken megy vizsgázni! :d
2011. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha megkérdezhetem ki ő?
2011. szept. 27. 20:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!