Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovas film lehet ez?

Melyik lovas film lehet ez?

Figyelt kérdés

Nehéz dologra vállalkoztam, de próba szerencse. Még régen, gyerekkoromban, kb. óvodás lehettem (most vagyok 23) láttam egy lovas filmet. Mivel akkor még nem volt színes tv-nk, ezért fekete-fehér tv-ben néztem. Mivel még kicsi voltam, ezért fogalmam nincs mi a film címe, de azt tudom, hogy nagyon imádtam, és mivel hála az internetnek ma már a legtöbb filmet meglehet itt is nézni, ezért gondoltam, hogy utánakeresek a filmnek.

A filmben ha jól emlékszem 18. századi stílusú ruhákat hordanak., és azt a a fehér parókát, vagy mit a fejükön. Egy fiú (?) egy lóval bujkál az erdőben, és közben írogat.... Egy barátja érkezik egy szürke lóval... kiszabadulnak a lovak az istállóból, egy ló felágaskodik, amikor megakarják fogni.... aztán a fiú indul egy lóversenyen, és végül gőz is. Az előkelő uraságok (fehér parókában) is végül elismerik. Happy End

Sajnálom, de tényleg nem emlékszem több részletre, hiszen már nagyon régen volt. Reménykedem benne, hogy van köztetek valaki, aki látta már a filmet, és beugranak nekik ezek a részletek.


2011. okt. 6. 01:31
 1/3 AM33 válasza:

Itt sok-sok filmről találsz leírást:

[link]

Remélem, a tied is köztük van. Sajnos konkrétan nem tudom, melyik lehet az.

Még egy ötlet:

www.tutifilmek.hu

Ha a keresőbe beírsz kulcsszavakat, lehet, hogy segíthet.

Sok sikert! Kíváncsi leszek magam is, melyik filmről van szó!

2011. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. okt. 6. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a film a Seabiscuit. Bár nem vagyok benne biztos de szerintem ez az.
2019. jan. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!