Kezdőoldal » Állatok » Lovak » SOS! Hogy tudok ezen javítani?

SOS! Hogy tudok ezen javítani?

Figyelt kérdés

van egy érdekes hibám,remélem tud valaki tanácsot adni!

fedelesbe, majdnem volt egy esésem,de az már egy másik sztori...

azóta nem merek fedelesbe a fal mellett menni rendesen,mit csináljak hogy ezen javíthassak?


2011. okt. 20. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
A félelmeket úgy lehet leküzdeni, ha szembenézel velük. Vagy nem mész többet fedelesbe. Okosabb tanácsot nemigen lehet adni. Esetleg próbáld meg másik lóval.
2011. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az sem mindegy, hogy hogyan estél le majdnem? Megbotlott, vagy megijedt valamitől, és majdnem nekiestél a falnak? Vagy direkt szemétkedett, bakolt, rugdosódott, és úgy? Amúgy ez elég kellemetlen, próbálkozz, esetleg másik lóval, legyen rajtad kobak, stb... Ha csak majdnem estél le, akkor ügyesen fent tudsz maradni biztos, csak ne félj:) Szorítok, hogy sikerüljön!
2011. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hozzá értem a falhoz a kengyellel,mert egy új western nyereg volt,lehet a megszokott angol nyeregbe nem történt volna meg,de ezt kaptam.a ló meg megugrott alattam,full vágta,hát iszonyatosan megijedtem akkor :S hát ha nem szorulok bele a nyeregbe akkor leestem volna de hatalmasat :/


ma megyek fedelesbe,köszi a segítséget nektek!!

2011. okt. 21. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:
külsö csizmával és a száral távol tartod a faltól.
2011. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint tudjuk, a lovaglásban egyszerre millió és millió dologra kell összpontosítani. Figyelj arra, hogy ne kerüljetek túl közel a falhoz, mindig legyen 1-1.5 méter a biztonság kedvéért. Egyébként ne a "fedeles" miatt félj, ez karámban is megtörténhetett volna a kerítésnél. :)
2011. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!