Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Airventbe versenyre bemehet a...

Airventbe versenyre bemehet a kutya?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pórázon igen, de nem értem miért jó divatból a kutyákat hozni egy lovasversenyre.... elég vicces...
2011. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
(Lili????:O) Am bejöhet, de ez is akkora marhaság, hogy versenyre kuty. Vagy a lóval foglalkozol vagy a kutyával, kész.
2011. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem Lili vagyok,am ki az??én csak ezért kérdeztem hogy ne maradjon otthon,mert a lovak mellett nincsen kedvem hulla fáradtan kutyát sétáltatni.
2011. okt. 24. 17:17
 4/13 anonim ***** válasza:

hagyd otthon a rohadt kutyádat... hihetetlen hogy lovasversenyre kutyát kell hozni... a legnagyobb baromság a világon... -.-' fogjátok már fel! vagy a ló vagy a kutya... ha annyira fontos, akkor maradj otthon kutyázni

-.-'

2011. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
még ekkora bunkó parasztot mint te utolsó!!!!!
2011. okt. 26. 13:57
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok...igen bunkó vagyok mert én nekem is van kutyám, és hogyha versenyre megyek akkor csak a lóval akarok foglalkozni nem a kutyával... átkéne gondolni... de maradhatsz otthon kutyázni...
2011. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és gondolom te nem azért lovagolsz,versenyzel mert szereted az állatokat!mert aki szereti őket az nem mondja rá hogy "rohadt kutya".....idióta !!!!
2011. okt. 26. 13:59
 8/13 anonim ***** válasza:
szeretem a lovakat...de mióta meghalt az egyik lovam egy kutya miatt.... azóta utálom a kutyákat...azért van kutyám, mert a nagymamám rámhagyta és senkinek nem adhatom oda...mert megígértem neki:/
2011. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
te is nagyon tudsz vigyázni az állatodra.....gratula...
2011. okt. 26. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:
versenyen voltam és két pálya között pihent a lovam és valaki elengedte a kutyát és lerohanta a lovam... szétmarcangolta... mindenhol vég volt...és akkor bemelegítőn segítettem, és mikor hátranéztem a nyerítésre csak a vért láttam már... igen mondhatom... igazad van..pont az én hibám volt! nem? -.-'
2011. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!