Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy 145 cm-es marmagasságú...

Egy 145 cm-es marmagasságú lovon tud egy felnőtt nő is kényelmesen lovagolni, vagy az már túl kicsi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:22
1 2
 11/15 Dvorzsák Fruzsina válasza:
Szerintem nem a méret a lényeg! Csak az a kérdés, hogy mennyit bír el a lovad. (Mert ha ugye 100 kiló vagy, nem biztos, hogy a welsh a legjobb választás!)
2011. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igazad van , de nagyon remélem hogy nem érem el a 100 kg-ot :D 40 kg vagyok csak azért :)
2011. nov. 2. 21:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki tud lovagoni, akkor tud rajt lovagolni! A kényelemről inkább ne beszéljünk a pónik, de még kislovak esetében se, az a mozgás ami egy póninak, vagy akár kislónak van,nem igazán teszi lehetővé a kényelmes lovaglást, főleg egy felnőtt számára. Hacsak nem egy sportpóniról van szó,de annak az árából két nagy lovat is lehet venni. Egy haflingit még el tudok képzelni egy átlagosnál alacsonyabb és könnyebb felnőtt alatt. A haflingi viszont kisló és nem póni. Neki még mozgása is van, és nem úgy működik, mint egy varrógép. Ahogy a kommentjeidből meg tudom ítélni, már eldöntötted, hogy pónit fogsz venni.
2011. dec. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is haflingit vagy welsh vagy fjord " kislovat" szeretnék..de én úgy gondoltam hogy azok póninak számítanak.. :)
2011. dec. 4. 20:41
 15/15 Scrat válasza:
A Musztafát "Muszti"-nak becézed.
2014. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!