Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vegyem rá, hogy megenge...

Hogyan vegyem rá, hogy megengedje, hogy szőrén üljek rá?

Figyelt kérdés

Két oktatóm van. Férj és feleség. A nő megengedte hogy felüljek a lóra szőrén Megjegyzem a ló extra nyugodt( ami valamikor jó valamikor nem) és teljesen biztonságos (terepen és pályán is). Eddig egyetlen lóra sem ülhettem fel szőrén, még lépni se és ügetni se engedte pedig csak azt akartam. 2 éve lovagolok és fél év után szőrén voltam kint terepen, vágtába meg minden, egy másik oktatóval. Erre azt mondta, hogy az az ő felelőtlensége. Persze megértem hiszen félt. De én nem akarom kihozni a sodrából hogy az ellentétjét bizonygassam annak amit ő állít és még jobban ne engedje meg.


(A nagy igazság az hogy nem kérdeztem még ezt a lovat tőle, erre csak a nő mondta hogy fel ülhetek de a hapsit még nem mertem megkérdezni.)


2011. nov. 11. 20:55
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi ha kicsit zavaros. :) Csak egy frappáns dolgot szeretnék neki mondani amitől úgy elgondolkodik. De mondom a nő bizton állítja hogy felülhetek erre a lóra simán, mert ő biztos nem csinál semmit. Szerinte Jani (a férje) is megengedné csak, nem mertem még tőle megkérdezni.
2011. nov. 11. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja most az a kérdés hogy a pasi engedje meg hogy a lóra ülhess szőrén? Szerintem simán kérdezd meg!
2011. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sehogy ! valószínü ,hogy nem viccböl nem engedi azért ök az oktatóid ,hogy megmondják mit csinálj nem pedig fordítva.
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vadlovak válasza:

Szia !

Szolnokra jársz a Hargitájékohoz ?

Én is oda jártam míg meg nem lett a lovam

Szőrén én is lovagoltam 2 évig a többit nyeregben 11 évet

Ha arról beszélek akikről te is menj oda hozzá én Janit nagyon szeretem a csajt nem annyira . Állj elé és mond meg melyiken lovagolsz ? Én Gozdillán , és mond meg hogy a felesége meg engedte és ön től is szeretnél kérni egy kis támogatást és mond meg neki hogy azt szeretnéd hogy ő legyen ott szerintem ez biztos befutó

2011. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
xD Nem Hargitaniál nyomom, de Szolnoki vagyok. Csak látásból ismerem! Meg barátnőm nála rajtvizsgázott!
2011. nov. 12. 09:41
 6/8 A kérdező kommentje:

De ez amúgy így annyira nem jó, mert ez így olyan ellentmondásos hogy megengedik hogy barátnőmmel ketten Voltizsoljunk futószáron (ügetés, vágta, ügetés házzal, vágta háttal) és jól tudják hogy ezt csináljuk. Pedig az még egy rohanósabb ló volt. De azt már nem engedi meg hogy lépegessek meg ügetgessek egy kicsit szőrén. És az egy dolog hogy a nő megengedte de "nem ő a főnök a családban".

Lehet hogy az lesz hogy normális ezdés után kérdezem meg, mert egy hete már úgyse volt lovagolva!

2011. nov. 12. 09:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül is megkérdeztem és csak így flegmán válaszolt hogy "szőrén? Minek?? nekem mindeggy azt csinálsz amit akarsz." Már két lovast "elbocsájtott" mert nem azt csinálták amit ő elvárt és veszélybe amit csinálnak azzal magukat veszélyeztetik. Én nem akarom hogy ez legyen ezért inkább mégse ülök fel szőrén.!
2011. nov. 12. 17:07
 8/8 vadlovak válasza:
És amúgy te hova is jársz ? Nyegle ?
2011. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!