Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mik ezek és mire valók? (link...

Mik ezek és mire valók? (link lenn)

Figyelt kérdés

1 [link]


2. [link]



3. [link]


4. [link]


2011. nov. 12. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:

és itt az ötödik link:


[link]

2011. nov. 12. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első kettő szerintem valamiféle zabla nélküli kantár, ami az orra hatva helyettesíti a zabla hatását, a harmadikat nem igazán tudom, nekem valami szügyelő-martingál félének tűnik, a negyedik egy orrfékes kantár, véleményem szerint semmi extra nincs benne, ugyanúgy funkcionál mint a sima, csak szebb, gondolom exkluzívabb, az utolsót pedig nem tudom, nem is látom igazán jól, de arra tippelnék, hogy így oldják meg a kikötés kérdését, valamennyire a vejróderhez hasonlítanám, hogy a ló magával veszekszik, szóval nem a kezeddel küzd, hanem a szügyét piszkálja a fejrángatással, ezesetben a farát... De nem tudom, hogy jókat mondtam-e, várj meg inkább egy biztosabb válaszolót:)
2011. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 12. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
az utolsó link a bekocsizáshoz való felszerelés. így kezdik el őket bekocsiztatni
2011. nov. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előző írta, a harmadik pedig egy szügyhámos martingál.
2011. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első kettő: zabla nélküli kantár

3.: martámaszos, szügyellős martingál

2011. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!