Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaknak kötelező a patkó?...

A lovaknak kötelező a patkó? És ha nincs, sosincs?

Figyelt kérdés
Mert nekünk van egy lovunk amelyiknek sose volt patkója, bár nem szoktunk lovagolni rajta! :)
2011. nov. 20. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Azt hogy lovad van kár volt mondani....
2011. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne bántástok már a kérdezőt:) Az is lehet, hogy 12 éves, és a nagyapjának vannak lovai, de már öregek, és nem lehet rajtuk lovagolni, vagy kocsiztak és csak vannak, és nem tud róla még semmit. Persze lehet más is.. Ha nem lovagoljátok nem jár kavicsos úton, stb akkor teljesen fölösleges rá patkó. Nálunk egy öregebb lovon nincs patkó, pedig dolgozik (najó nem naponta) és mégsincs baja. Honok van, meg fű.
2011. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Mennyire utálatosak vagytok!!!

Úgy is írta, hogy nekünk, ami azt jelentheti, hogy a családja lova!! Attól még neki is szabad foglalkoznia vele! Mindjárt jöttök már a pofázással, hogy jaj akkor minek az ilyennek ló? Hát egy gyerek honnan a jó büdös ****-ból tudhatná!! Nem mindenhol az a helyzet, hogy a gyereké a ló, hanem valahol a család tulajdona!! Utálatos banda!

2011. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi, :D 13/L vagyok és nem annyira értek a lovakhoz , (és ha most az jön hogy: hát akkor biztos hogy kicsit se tudsz róluk,ha ilyet nem tudsz..) elmondom hogy az edző ilyet nem tanít..és tőle kérdezze meg az aki akarja...ez egy ilyen oldal ennyi. Amúgy nem nálunk van hanem a tanyánkon és apa törődik vele!Én meg csak megkérdeztem.:)és utolsó írja hogy ez a család lova vagyis én is törődhetek vele, honnan veszed hogy undorító? vagy koszos? attól hogy megkérdeztem hogy muszáj-e neki patkó attól még lehet jól gondozva.....
2011. nov. 20. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előti vagyok,

1.nem hiszem hogy minden jól lovagló lovas mindent tudott

2.azért van az oldal, hogy megkédezzük amit nem tudunk

3.nem járhat mindenki lovardékba

2011. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igaz..:D
2011. nov. 21. 19:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozol vele (foglalkozol).....csak a karámban van akkor nincs a lovatoknak patkóra szügsége...Mivel ha rajta lenne kárnak volna rajta mert nem kell...Dolgozó lovakra vonatkozik a patkó mivel azoknak kopik a körmük..de amelyik lóval nincs foglakozva annak nő a körme és nem kell patkó..de te rá tehed csak nem szügséééges..:)
2011. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszii a választ , segítettél :)
2011. nov. 22. 18:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, h segítettem... nincs mit...de én nem vagy nagy vki..csak egy 13-éves lány a kinek van 8-lova és 9-éve lovagol..:D
2011. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az igen... jóneked .D
2011. nov. 22. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!