Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartósok! Akkor is kimentek...

Bértartósok! Akkor is kimentek a lovatokhoz a bértartó helyre, ha ne adj isten betegek vagytok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki. Maximum akkor nem, ha tényleg az én egészségem rovására megy a dolog, de a kis láz meg ilyesmik nem számítanak.
2011. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bértartás nem arról szól, hogy szarsz a lovadra. Azért van, mert vannak, akik nem tudnak otthon lovat tartani. Ennek ellenére nálunk így is mi takarítunk, konkrétan csak a kaját fizeti az, aki ott tartja a lovát. Nincs lovam, és csak heti kétszer megyek lovagolni, de gyakrabban kimegyek, és így is többet szánok rá az időmből, mint egyes emberek, akiknek van lovuk. Én kimegyek akkor is, ha valami programom lenne, más meg óó, dolgozat, most mamámnál alszok, stb, és már nem is látjuk két hete...
2011. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj kimenni, ha az egészséged rovására megy. Ha nem érzed jól magad, akkor maradj csak nyugodtan otthon. :-) Lehet ez miatt most lepontoztok, de aki beteg, lázas, és alig áll a lábán, az előbb gyógyuljon meg, és utána menjen ki a lovához. Mivel a ló bértartásban van, ezért még megteheti.

Ha viszont egészséges vagy, akkor illik sokat kinn lenni nála, gondját viselni, törődni vele, lovagolni és foglalkozni vele. Ha már olyan szerencse ért, hogy saját lovad van, akkor azt jól meg kell becsülni.

Nálam itthon vannak a lovak, és a családdal közösen látjuk el őket. Egy 11 éves herélt, és kétkanca, 4 és 9 évesek.

2011. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyedül amikor tüdőgyulladásom volt 40 fokos lázzal, akkor nem mentem ki egy hétig.
2011. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. nov. 21. 08:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!