Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bármilyen angol telivér...

Bármilyen angol telivér megfelel arra a célra, hogy gyakoroljak, ha munkalovas akarok lenni?

Figyelt kérdés
szimpla gyakorlás heti egyszer egyensúlyt fejlesztenék vele,a többi nap lovaglás meg ugratás

2011. nov. 25. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A lovaglást nem csak telivéren lehet gyakorolni, azok között is lehet birka :P

No meg félvérből is pörgős.

Mennyire tudsz lovagolni?

2011. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
13 évnyi lovastudás,és már lovagoltam telivért,ezért tudom,hogy egyértelműen a sebesség megszállottja vagyok,feltéve ha csak lóról van szó,azért gondoltam pont telivérre,mert őket használják galoppversenyeken is meg jó ugrók is
2011. nov. 25. 18:26
 3/13 A kérdező kommentje:
nagyon vicces..normális válaszokat kérek
2011. nov. 25. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a helyes ülést bármilyen lovon lehet gyakorolni,megtanulni.Mivel a galoppban nem számít az ugró stílus csak az a lényeg ,hogy ne féljen az akadálytól és túl jusson rajta ezért szerintem az ugratást is el tudod sajátítani egy alap lóval is nem feltétlen kell hozzá versenyló.
2011. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de a telivér arra is jó lenne,hogy lehet rajta sebességet növelni,és alapból a vágtája nem félelmetes,viszont lovagoltam angol telivéren rajta nem féltem sebességnél,de egy arab félvéren ugyanolyan tempóban már féltem
2011. nov. 25. 19:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Telivérbe is van olyan amin lehet félni hidd el nekem.
2011. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de másabb a galoppjuk,mint egy félvérnek és hosszabbat lépnek
2011. nov. 25. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:
ez igaz de vannak bizonyos egyedek amiknek ha elkattan az agyuk akkor még egy gyakorlott lovas is nehezen boldogul velük.Amúgy vannak a verseny félvérek ,azok nem tetszenek?
2011. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
verseny félvérekről?
2011. nov. 25. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Sebességet bármelyik lóval lehet növelni!! :DD És a magyar sportlovammal vágtáztam 60km/h. Kell ennél több? Tiszta adrenalin volt. :DD
2011. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!