Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas videóhoz tudtok zenét?

Lovas videóhoz tudtok zenét?

Figyelt kérdés
olyat ami nektek tetszik és szerintetek ilene egy lovas vidihez. én olyan lassúra gondoltam. de bármilyet küldhettek. előre is köszönöm. :)
2011. nov. 29. 19:21
 1/10 anonim válasza:
2011. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem izgat, hogy sablonos, akkor xray dog here comes the king

Vagy mondjuk two steps from the hell-től is választhatsz valamit.

2011. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2011. nov. 29. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
chöö. de humoros vagy kedves utolsó
2011. nov. 29. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
örülök hogy megnevettettelek!
2011. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dan Foldenberg - Run for the roses


Ez egy gyönyörű, lassú dal (angol keringő ritmus és ütem leginkább), egy Kentucky-ban született lovacskáról, érdemes lefordítanod a szövegét is, ha tudsz angolul.

2011. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én inkább valami ismertebb zenét tennék alá, amit amúgy is hallgatsz, vagy sokmindenki ismeri, de ezzel egy új arcát mutatod meg. Nekem pl a Someone like you nem is tetszett, vagy nem fogott meg, de ahogy megláttam http://www.youtube.com/watch?v=qDPC9e-AThg&feature=related ezt a videót, rögtön megszerettem. Szóval egy tök átlagos zenét is tehetsz alá, amivel el tudod képzelni, csak hangulatban azért passzoljon, szóval ne egy Memories vagy Crazy Bitch legyen ha egy emlékvideót szeretnél csinálni... Egyébként láttam már lovas videót pl az Alkonyatos zongorazenére, azzal is nagyon szép... Szóval gy sima szám, amit gyakran hallgatsz, vagy szeretsz. Nekem pl csomó olyan zene van, amiről A BIZONYOS LÓ jut eszembe...:)
2011. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Stand up for the champions. Most éppen erre készítek egy videót :D
2011. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! :) az utolsónak meg sok sikert a videóhoz :D
2011. dec. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!