Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szisztok, egy nóniusz lovat...

Szisztok, egy nóniusz lovat veszek meg, és szerintetek a nóniuszoknak milyen tulajdonságai vannak, mert nekem azt mondták, hogy hisztis, tényleg? Írjátok le, milyenek

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a lovardánkban a nóniusz volt a legnyugodtabb . Nem volt hisztis egyáltalán :)
2011. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nóniuszt veszel kéne tudni hogy milyenek. Egyébként általában tényleg nyugisak. Nekem is nóniusz félvérem van, és bármire megesküdnék hogy ő a legbiztonságosabb ló az egész lovardában. Bár szeret bakolni amiről úgy tudom fajta jellemző, és ha belegondolok akkor eddig ahány nóniuszt ismertem, mind ágaskodott és bakolt is több kevesebbet. Olyan terep biztos és kézséges a kezdőkkel is hogy hihetetlen. Nagyon jó munkabírók és szeretnek dolgozni. A bakolós dolog amúgy szerintem nem minden esetben van. A nóniusz egy remek ló!
2011. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A bakolástól sem kell a világból kiszaladni, kiülöd, aztán mentek tovább. Ugrik egyet, és?
2011. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lova válogatja.. elég kezdő lehetsz hogy ilyet kérdezel..
2011. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nóniusz nem a szívem csücske. Se tulajdonságra, se kinézetre.

Akikkel én találkoztam, tényleg hisztisek voltak.

2011. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A nóniuszok nyugodt, készséges, jó munkabíró, kiváló fogat- és hátaslovak. Minden téren beváltak. Egyébként vannak hisztis lovak, de ez bármelyik fajtába előfordul. Nézz meg egyet aztán te döntsd el hogy hisztisek-e.
2011. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen skat írtatatok és higyjétek el, nagyon sokat tudok a fajtáról, életem első lova is nóniusz volt, aki betegségben meghalt :'( Nem azért írtam ki, hogy milyenek, mert nem tudom, csak kíváncsi voltam a Ti véleményetekre, és köszönöm! (Amúgy a kedvenc fajtám, nagyon jó terepló és megbízható!) ;) :D
2011. dec. 8. 13:59
 8/11 A kérdező kommentje:
És anegyediknek üzenem: Mondom, hogy csak véleményt vártam, nem vagyok kezdő, 3 éves korom óta lovagolok....és ha nem tudsz pozitív választ, akkor húzz a p**csába, vagy ne válaszolj ;) Köszike a többieknek! :)
2011. dec. 8. 14:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Lovam, Tündér szinte mindig bakolt, ezért csak én ülhettem rá persze, más gyerek sajna nem is mehetett, de nagyon nagyokat bakolt, viszont akit veszek, az nagyon nagyon megbítható, csikós ló volt. :)) :DD
2011. dec. 8. 14:02
 10/11 anonim ***** válasza:

nálunk van a lovardában és elég nyugodt8futószáron sokat mentem rajta)

de szerintem nem hisztis,de ez a lótól függ:9

2012. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!