Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla? (oktató)

Mi a véleményetek róla? (oktató)

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 17. 21:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2011. dec. 18. 16:02
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

ÁÁÁÁÁ ez az ember kész!


Most végig néztem a képeket és majd a hajam téptem!

Egyik ló sem tudott támaszkodni. A mikmar nem csodazabla, hanem egy rémálom a ló számára. A másik, hogy kisgyerekek kezébe nem adunk feszítőzablát, hanem egy jól belovagolt iskola lovat. Az erősebb zabla csak fedi az eredeti problémát, és nem kezeli. Ezt minden jó lovas tudja. Ez az ember meg egyenesen oktatja ezt a baromságot!


Eddig más fórumokon osztotta az észt, többféle nicknéven és számtalanszor ki lett dobva. Most facebookon keres "követőket". Bár azon sem lepődnék meg ha ezt a kérdést ő maga írta volna ki.


Számomra csak akkor fog bizonyítani ez az ember, ha egy elrontott lovat mindenféle "mikkamakka" nélkül egy egyszerű csikózablával át tud lovagolni!

2011. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Hát nekem nagyon nem szimpatikus, ha megnézed az albumok közt ármész a profilképekre és ami alá van írva:

igenigen! kár, hogy nem saját..csak munkadarab :(

mi az hogy munkadarab?!

2011. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!