Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon gáz lenne?

Nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lovam bértartásban, és beszélgettünk a családommal arról, hogy mi lenne, ha elköltöznénk. Egy tanyára lovakkal, állatokkal. Ettől a helytől nincs messze a régi hely. Ha az oktatót megkérdezném, hogy visszamehetek-e hozzá lovagolni, meg mehetek-e velük terepre. Ez a legjobb barátnőm anyukájáé a tanya(ő az oktató is). Nincs fedeles ottt, se semmi csak egy pálya a karámokban 3 akadállyal. A társaság miatt, meg szokott ott enni buli, szüreti felvonulásra is olyan jó lenne velük együtt készülni.
2011. dec. 29. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Simán mehetsz, itt a környékünkön is jó viszony van a lovardák, lovasok között (többnyire). Sőt, még örülhetnek is, hogy mész edzésre, viszel egy kis pénzt. :)
2011. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lenne gáz, csak ezt normálisan elő kell vezetni, meg kell beszélni. :) De abszolút nincs ezzel semmi probléma.
2011. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha korrekten megbeszéled velük, akkor nem lesz gáz. Egyébként te vagy az, akinek a tulaj kiviszi a lovát terepre meg minden, és már le van lovagolva, mire kiérsz? Vidd el nyugodtan, ettől függetlenül mehetsz hozzájuk szerintem. Viszont tudnotok kell a ló igényeit, kaja, hely, stb... Sok sikert egyébként:)
2011. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán, és jól is teszed, mert nagyon hasznos edzővel lovagolni.

És terepezni is jó csapatban, mondjuk néha egyedül is.

2011. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lenne gáz. Megha jobban érzed ott magad, akkor meg pláne megéri :)
2011. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!