Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon van környékén van...

Miskolcon van környékén van jó, olcsó lovaglási lehetőség?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ahol tereplovaglási lehetőség és pálya is van.Esetleg olyan helyet tudtok ahol feles tartás vagy lóbérlésre van lehetőség?

Köszi előre is a válaszokat :).


2012. jan. 1. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Lovaglási lehetőséget tudok. :)

Ongán a Tata lovasudvar. 2000 ft talán egy óra. De van amikor többet lovagolsz egy óránál.

Hogy lóbérlés van-e azt nem tudom.. :S

2012. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inkább a lóbérlés/feles tartás érdekelne,de köszi a választ megjegyeztem ;).Te oda jársz?
2012. jan. 2. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Görömböly buszvégállomásánál is van egy lovarda, ott 2000 ft egy óra lehet menni terepre de nincs túl nagy kínálat lovakból. Lóbérlés nem tudom hogy van-e de nyáron volt, én béreltem az egyiket.(itt nincsenek boxok legelőn vannak a lovak)

Görömbölyön még kettő másik is van az egyik nomád(csak legelő) a másik angol stílusú(legelő és box is). róluk nem tudok többet.

2012. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg esetleg még a Balogh Liget, de azt nem mondanám olcsónak...
2012. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Milyen lovat béreltél nyáron?

És a balogh ligetbe nem tudod hogy bérelni lehet-e?

2012. jan. 2. 22:38
 6/9 anonim ***** válasza:

egy szürke nagylovat. mit írjak még róla?

amugy baloghba nem hiszem, de inkább nem tudom mert már régen jártam ott. de egy próbát megér. informálódj

2012. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem hogy milyen lovak vannak Görömbölyön :).

Köszi a segítséget,megkérdezem majd a Balogh Ligetet is hátha nem olyan drága.

2012. jan. 4. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Van két nagy ló, az egyik sárga és egy kicsit öreg de még bírja a strapát. A másik egy szürke, most éppen rossz paaszban van mert elege volt a lovasokból. Nyereg alatt viszont jól viselkedik. Ha jobban tudsz lovagolni odaadják. Ezen kívül pónik vannak, őket annyira nem tudom mert én már 170 centis vagyok és nem nagyon jól néznék ki egy póni nyergében. Dióhéjban ennyi :D
2012. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lindaa96 válasza:

Szia!

Kistokajban Jó is és olcsó is. 1500 Ft/óra (benti lovaglás) és van tereplovaglás is, de azt nem tudom mennyi.

2014. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!