Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pápa környékén jó lovarda?

Pápa környékén jó lovarda?

Figyelt kérdés
Olyat kersek, ami jó helyen van, lehet terepre menni, igényes, nem túl drága és jó a társaság, valamint van élet. Tudtok ilyet?
2012. jan. 4. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A Pápai lovardába semmi képp semmi képpse menjél...az kész van..mámint a rosszban.Ajánlom Homokbödögét én is oda járok,ha nem is a legigényesebb jófej az edző..jók a lovak,és a tanítás is jó.mégcsak egyszer voltam ott de a barátnőm is odajár 3 éve..neki nagyon tetszik igaz ő lovasíjászatot is tanul de külön megy oda edzésekre is..én csak edzésre megyek mert nem szeretnék lovasíjászkodni de azt is lehet. az oldala: [link]
2012. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Írhatok privit, mert lenne még millió kérdésem?
2012. jan. 4. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,persze.:)
2012. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem persze írhatsz.:)
2012. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, mehetsz nyugodtan a Pápai lovardába! a Vajda mögött :) Nagyon jó hely és lehet menni tereplovagolni is az erdőbe és a rétre.. de ha megnézed a weboldalt akkor a Bakonyba is mehetsz! ;) és nem is drága.... Van élet is szinte mindig jönnek gyerekekkel vagy csak nézelődni de van aki lovagolni is jön és egyből felülhet... szerintem próbáld ki :) további jót szia! :)
2014. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tessék.. [link] nézelődj! :)
2014. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!