Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit éreztek a lovak iránt?...

Ti mit éreztek a lovak iránt? <3 Vagy milyen érzés?

Figyelt kérdés
Mert nekem olyan érzés, mintha "szerelmes" lennék. <3 *o*
2012. jan. 7. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem a lovak a mindeneim születésem óta. Akár hiszitek akár nem mindig meg tudnak vigasztalni. Az érzés nagyon csodálatos amikor az ember a legvadabb lovon is megül és közben meg mindenki mást ledobott már. Csak azért tűri meg az illetőt mert legjobb haverok lettünk mielőtt ráültem. A ló és ember közötti kapcsolat csodás.
2012. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vâlaszokat! Továbbra is várom õket!
2012. jan. 8. 08:05
 13/19 anonim ***** válasza:

14:43-as vagyok.


Kérdező:nemtudom hova lett a válsza.nekem is volt ilyen hogy valaki beszólt és én visszaszóltam aztán hülyének néztek mert nem volt ott válsz:/

2012. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát jaa :\
2012. jan. 8. 12:22
 15/19 anonim ***** válasza:
Hoztak egy elvileg betört (gyakorlatilag 4 éve nem ültek rajta), 8 éves csődört szerdán. Felült rá az egyik tulaj, aki 23 éves magas férfi, majd őt ledobta ezért felült rá az edzőm, aki szintén magas, 28 éves férfi, ő is leesett. Pénteken előhozták, hogy kezdjem nyergelni, mert nem mernek rá mást ültetni. És 80 percen keresztül tökéletesen mentünk vágtába, ügetésbe és még gyönyörűeket is ugrottunk. Olyan büszkeséggel tölt el ez az élmény azóta is, ha rágondolok. Azóta a lovat az edzőmmel betörtük és futószáron már a kezdő/középhaladó lovasok is lovagolhatják. 12/L
2012. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tënyleg? :)) Amúgy te hány éve lovagolsz??
2012. jan. 21. 07:37
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát úgy volt, hogy mindig is nagyon vonzódtam a lovakhoz, de nem kezdtem el lovagolni, aztán 2009-ben új suliba mentem, ahol megismerkedtem, majd összebarátkoztam egy ugyanilyen helyzetben lévő lánnyal, aki azóta a legjobb barátnőm... az egyik tanár hirdetett egy 8 napos lovastábort Kunbaracson(ami egyébként egy nagyon jó hely, mindenkinek csaj ajánlani tudom), ahova én nem igazán szerettem volna menni, mert úgy gondoltam ott mindenki profi lesz, de végül is nagyon jó volt, rengeteg csodás embert ismertem meg, kedvesen, beszélgetősen teltek az első lovasóráim... ez volt 2010 nyarán és rá 2 hónappal elkezdtek hiányozni a lovak és a lovaglás. Egy ismerősöm ajánlott egy helyet, ahova elmentünk és Jánosnak(aki nyáron megtanított az alapokra) és a többi Kunbaracsi lónak köszönhetően már egyedül, osztályba kezdhettem ott.

Az edzőm lányának már profi edzője volt, aki nagyon szimpatikusnak tűnt, de senki mást nem edzett csak azt a lányt(15), majd 2011 szeptemberében, amikor életem talán 3. ugróedzésén is túl voltam odajött ez a fiatal, ismeretlen férfi és közölte, hogy nagy lehetőséget lát bennem és foglalkozni akar velem, hogy komolyabb eredményeket is elérjek. Azóta nagyon jóba lettünk, beszélgetősen, jókedvűen telnek az edzések és rájöttünk, hogy nagyon sok közös van bennünk. Áprilisban még fsz1-ben indultam és az utolsó helyen végeztem, decemberen d1-ben indultam el és a középmezőny elején végeztem és a következő cél a pkx.

2012. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
amikor lóra ülök,egyszerűen minden problémámat elfelejtem és csak arra tudok gondolni,hogy milyen jó szinte eggyé válni egy olyan állattal,ami simán megölhetne, de bízik bennem,és én is bízok benne :)
2012. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tiszta Avatar feeling.
2012. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!