Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elfogadnátok ezt z ajánlatot?

Elfogadnátok ezt z ajánlatot?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag híres magyar díjugratónő (aki nem rég kezdett el velem edzeni), felajánlotta, hogy nekem adja az egyik lovát, hogy versenyezzek a lovardája színeiben, mert ő már nem tud azzal a lovával ugratni, mivel a ló "csak" 1m20-at ugrik, neki viszont már 1,60at kell.

Cserébe annyit kér, hogy a ló bértartásának havi árát fizessük ki, viszont így a ló csak az enyém lenne, csak én lovagolnám, stb. Gyakorlatilag bérelném tőle.


Tudom, hogy nagyon jó ajánlat, de olyan kis "senkinek" érzem magam hozzá képest, és még véletlenül sem akarom elrontani a lovát. :S (nem vagyok kezdő, de azért még nekem is van mit tanulnom...) Szerintetek mit tegyek?


2012. jan. 16. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

ELRONTANI?

Fogadd el...

2012. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. én is igy lovagolok csak mi mondjuk felesbe fizetünk mindent és az edzőm öccsének a barátnője is lovagolja a lovat de csak ritkán.Gondolom az a ló se annyira fiatal már és edző felügyelete mellett nem hiszem hogy elrontanád szóval én biztosan elfogadnám.
2012. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogadd el! :)
2012. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el! Lehet, hogy ez a döntés az egész életedet megváltoztatja!
2012. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogadd el! Elrontani tuti nem fogod, mert az ő felügyelete mellett fogsz edzeni. Sőt nem lehetsz rossz lovas, ha alád mer adni egy jó lovat.

Végül is ez egy lóbérlés. Ne hagyd ki ezt az alkalmat!

2012. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el. :-)

Jól jársz te is, ha képzett lovon, jó oktatóval dolgozhatsz, versenyezhetsz. Jól jár a tulaj, mert vélhetőleg sok lenne neki úgymond a semmiért tartani a lovat, de gondolom, nem akar megválni tőle, szereti. Ily módon megmarad a lova és még öröme is lesz benne, ha jól mentek. És jól jár a ló, marad a megszokott helyén, kap egy szerető gondozót, egy második gazdát és csak azt kell teljesítenie, amit amúgy is tud.

Remélem valóban jól sül el a dolog, sok sikert!

2012. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el!!!! Ilyen ajánlat csak egyszer jön el az ember életében, és ha valami nem megy, akkor ott van Ő, aki ismeri a lovat, ismer téged, és bármikor tud segíteni!
2012. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-0 a Fogadd elnek. A válasz egyértelmű.
2012. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Hát ezt még a hülye is elfogadná, feltéve ha nem havi 100ezer a tartása:D
2012. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!