Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van ötletetek, hogy hol tudok...

Nigus kérdése:

Van ötletetek, hogy hol tudok loavat venni?

Figyelt kérdés

Vali tud eladó lovat, származási lappal, ÉRVÉNYES lóútlevéllel és/vagy felszereléssel (nyereg, kantár, heveder, kengyel, kenyelszíj, kötőfék) A kötőfék nem is oan fontos. Ha lehet akk hobbira,díjlovaglásra BETÖRVE????? Ja és ne valami milliókért hanem 500.000 alatt??????? LPSSSS NAON FONTOS LENNE!


előre is köszi


2012. jan. 21. 17:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
14éves vagyok és 3 éve lovagolok folyamatosan
2012. jan. 21. 18:20
 12/17 anonim ***** válasza:
És hogy tetszenek a belinkelt lovaim? :)
2012. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Ha engem kérdeznének akkor én az első, második és utolsó és negyedik lovat választanám! :D Az elsőt és a negyediket főleg. :D

2012. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

betörve?? jobb helyeken belovagolva esetleg.

Deh nézelődj TE neten, te is tudsz.

2012. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a lovak amiket kültetek az GYÖNYÖRŰEK!!!! am meg nem tom ki vagy de azért fordultam ide segítségért mert azon gondolkodtam h valaki ismer-e olyan embert aki NEM tette fel az eladásra kínált lovát mert VAN ilyen is. A mindenkinek köki aki segíteni szeretne :)
2012. jan. 23. 22:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát sajnos most adtuk el az egyik tenyészszemlés hortobágyi nóniuszunkat 350.000 Ft-ért és sajnos már nem tudom ajánlani! :)
2012. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy én leszólóan beszéltem veled, am meg aki itt mondaná, árulná neked a lovát az akkor a lovasokra, expresszre is fel tudja rakni ennyi erővel...ott meg beírod a kritérimokat és kidob jó sok szuper paccot.


Ui.: az vok aki beszól, (am meg sztem csak te gondolod így, én nem feltétlenül) ez egy kérdező oldal, és én el is mondtam a véleményem, le lehet pontozni, deh ez van, nem kell majd miatta pszihológushoz járnom.:)

2012. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!