Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugrató lovasok! Ti nem...

Díjugrató lovasok! Ti nem féltek attól, hogy esetleg nem jegyzitek meg az ugrások sorrendjét?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz az első versenyem és nagyon félek, hogy elfelejtem az ugrások sorrendjét, veletek fordult már elő?
2012. febr. 4. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsit én is félek mindig pedig nem egyszer versenyeztem :"D

de ha látja az edzőm rajtam akkor bekiíbál nem nagyon szabályos de max felhívnak minket a toronybe és kapunk eggy ennye bennyét :D

2012. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem versenyzek, de van ismerősöm, aki el szokta felejteni... Vagyis tudja, de valamiért az jut eszébe, hogy nem az jön, és lefordítja a lovat... Menj fel a pályára, járd körbe akár többször is, aztán amíg nem te jössz, addig fejben sokszor járd végig... Vagy ha megteheted, mikor pont lépsz pl, akkor nézd a többieket, ahogy csinálják, és pár ember után te is tudni fogod..
2012. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem versenyeztem még díjugratásban, de már többször gondolkodtam, hogy hogyan jegyzik meg. Főleg, ha igzulnak, aztán minden kevereg a fejükbe:D De szerintem ezen ne aggódj, nézd át többször a pályát, és keresd a logikáját!
2012. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AZ első versenyem előtt én is ezen aggódtam, de pár verseny után már nem is gondolkoztam ezen mert annyira nem nehéz megjegyezni (szerintem) a pályát.Én általában ugy szoktam hogy megnézem elöször az edzőmmel, ő segit hogy hogy menjek és utána én még vagy körbemegyek mégegyszer vagy csak végiggondolom jópárszor.Mivel bejártad a pályát és van negyed órád rá, meg lehet jegyezni. Akkor jó ha már a melegitőbe is tudod fejből hogy hol vannak az akadályok és merre fogsz menni, ha mégis véletlen elfelejtenéd a pályát kicsit segitenek a számok.Szóval ne aggódj szerintem menni fog.
2012. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. febr. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!