Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas-túrákat keresek Hajdú-Bi...

Lovas-túrákat keresek Hajdú-Biharban?

Figyelt kérdés
nyáron szeretnénk elmenni barátnőmmel, de én sehol nem találok :( saját lovunk nincs, tehát olyan kellene, ahol lovat is adnak.
2012. febr. 4. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne itt keres sitt nem szerveznek. xDD De mindjárt szétnézek..
2012. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem találtam, meg ezek így nem jönnek kézhez hogy neked most lenne jó és akkor rendezzünk egyet. Volt egy december környékén de szerintem ez nem ilyen egyszerű. próbálkozz lovardáknál, és akkor lehet hogy összedobnak egy jó kis terepet és akkor lovat is kapsz. De az ilyen túrák nagyon bonyolultak, és nem ilyen pöccenet.
2012. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mailerdeamon ***** válasza:
A nyár még nagyon odébb van, azért nem találsz. Legyetek kicsit türelemmel, biztos lesz olyan lovarda, ami szervez különféle túrákat a saját lovaikkal.
2012. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) mondjuk igen, lehet kicsit még korai..:D
2012. febr. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!