Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szóltok Totilas szereplésé...

Mit szóltok Totilas szerepléséhez:?

Figyelt kérdés

[link]

mi lehetett a baj???



2012. febr. 10. 19:19
 1/10 Mailerdeamon ***** válasza:
75%
Sajnos úgy tűnik hogy nem passzolnak egymáshoz, szerintem sosem fog alatta ez a ló úgy menni mint Gal-al. Feszes, értékelhetetlen lovaglás.
2012. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szerintem is :S

rengetegszer elindul vágtába és Mathiason is lehetett látni hogy meglepődött....

szörnyű hogy egy ilyen lovat igy tönkretesznek,mint a cím is írta:egy legenda vége. bár remélem tesznek ez ellen valamit.

2012. febr. 10. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam nyomon követni a díjlovaglást. Az ugratás jobban érdekel, de szerintem ilyen szinten ez elfogadhatatlan bemutató volt. Nincsenek összhangban, a ló sokszor azt se tudja mit akarnak tőle, összekeverednek a lábai.
2012. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Hát nem tudom. A bemutatkozó lovaglásuk sokkal többet mutatott mint ez a mostani. Látszik a kínlódás a lovas és a ló részéről is, mintha egyenesen utálnának együtt dolgozni. Rath meg mintha félne nagyobb keretet adni a lónak, talán mert elvinné mint a szél. De ez így rémes. Már értem miért tűntek el olyan sok időre.
2012. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon nézem a díjlovaglást, de mint laikus (díjlovi szinten) és hogy ismerem a lovakat.. hát nagyon feszes nekem csúnya is.. :/
2012. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fúú, rossz nézni is, ez nem Totilas, ez egy elrontott ló :(
2012. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Értékelhetetlen, borzalmas, elszomorító! És NEM a ló a hibás.

Tisztán látszik, hogy Rath és Totilas NEM passzolnak. Rath stílusa kikészíti ezt a lovat. Rengeteg az ütemhiba, sokszor Toti nem is érti, mit is akarnak tőle tulajdonképpen. Hol beugrik vágtába, toporog, Rath meg csak feszíti, kényszeríti bele ebbe szűk keretbe, ha megfigyelitek, sokszor tátog a ló a kényelmetlenségben. Edward Gaallal amilyen fantasztikusak és álomszerűek voltak, Rathtal annyira siralmasak. Nem értem mit veszekszik ezzel a lóval, miért nem jön rá, hogy nem fekszik neki ez a szűk, feszes keret. Tán nem látta a világrekord kűrjét? Nem figyelte meg Gaal lovaglását, és azt, mennyire felszabadultan és legfőképp BOLDOGAN mozgott és teljesített a ló? Vele az egész mozgása kín szenvedésnek tűnik, tényleg olyan, mintha utálnának együtt dolgozni - Totilas részéről ez személyes meggyőződésem. Jöhetnek itt azzal, hogy Rathon nagy a nyomás, meg hogy milyen nehéz lehet neki lovagolni a lovat, de ez magasfokú önzőség és makacsság is a részükről, hogy azt erőltetik, ami NEM megy. Totilas SOHA nem fog vele úgy teljesíteni mint Gaallal, és nem azért mert Rath mondjuk rossz lovas, hanem azért, mert nem LÁTJA, hogy amit csinál az ROSSZ! Én szeretem a németek stílusát, idomítását, és a német díjlovasokat - de főleg díjugratókat, mert abban vagyok otthon -, szóval nem arról van szó, hogy ellenérzéseim vannak a lovassal, vagy a nemzettel. Egyszerűen csak látom, mennyire szenved Rath alatt Totilas, és nagyon sajnálom őt, mert azóta a kedvencem, hogy először megláttam a Eurosporton a kűr előtt sétálni. Ez a ló annyira boldog és könnyed és felszabadult és varázslatos volt, annyira hátborzongatóan gyönyörűen ment Gaallal, és most olyan borzasztó látni ezt a feszes, toporgó Totilast...

Bocs a litániáért, de már 2 napja ezen kattogok... :(

2012. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olvastátok az alatta lévő cikket?


„Teljesen meggyőzött Matthias tehetsége, az, ahogyan bánik a lovakkal. Ezért esett rá a választásom. Matthias és Totilas között már az első perctől kezdve fantasztikus az összhang, egyszerűen lenyűgözőek együtt” – mondta Schockemöhle.


Kész vicc.

2012. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Nyilván ők is látják, hogy nem megy, sőt, valamivel többet is konyítanak hozzá, mint mi. Nyilván ők is próbáltak változtatni, és nyilván nem lett eredménye - mert ugye ez a fenti produktum nem igazán számít "eredménynek". Állítólag több lovasnak is felajánlották Totilast, de nem akarták vállalni, érthető okokból. Ezen a szinten ezzel a lóval elképzelhetetlenül nagy a nyomás, a bizonyítási kényszer és ez minden esetben rányomja a bélyegét a munkára.
2012. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet, hogy szkeptikus vagyok, de én nem látom, hogy akarnának változtatni. A bemutatkozó videó és az eddigi kűrjei Matthiasszal is ilyenek voltak, talán ennél inkább valamivel lazább keretben. Borzasztó ez a videó...

Adják vissza Gaalnak, én azt szeretném a legjobban. olvastam, hogy Gaal új szponzora segíteni akar visszaszerezni Totilast, csak Schockemöhléék nem akarják visszaadni. :( Pedig szerintem sokkal jobb lenne.

2012. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!