Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek, mit tegyek?

Szerintetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lovagolok . Mostanában azt vettem észre ,hogy ha az edző megdicsér akkor ugy nézz rám mint aki meg akar ölni. Most is ugrattunk és elvétettem az ugrást de végül is fennmaradtam és megdicsért az edző . Meg van mikor néha monjda az ismerőseinek ha ott vannak h milyen jó lovas vagyok . Szerintetek barátnőm haragszik rám ? h jobb vagyok :( én soha nem akartam jobb lenni én csak egyszerűen lovagolni szeretek . Van is egy kedvenc lovam Kristály a neve és nagyon szerettem . De barátnőm mostanában mindig rajta akar menni . Szerintetek miért ? értelmes válaszokat várok .
2012. febr. 15. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg irigykedik, egy bizonyos fokig természetes dolog, hogy ha a másiknak jobban megy valami, akkor egy kicsit "sajnáljuk önmagunkat", de idáig nem kéne szerintem eljutni, hogy már ki akarja alólad venni a kedvenc lovadat. Az ilyen az nem barát.
2012. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom miért csinálja :( elvileg pedig ő már ugróversenyen is volt az előző lovardájában .
2012. febr. 15. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, ha van egy ilyen dilije, hát nagyon sajnáljuk, egészségére :) Te tegyél meg minél többet azért, hogy neked jó legyen, és ne hagyd magad. Rá is kérdezhetsz, hogy "Miért változtál meg, mi nem tetszik?". Kíváncsi lennék mit válaszol...
2012. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mailerdeamon ***** válasza:
Igen, irigy. Jobban jársz ha az ilyen viselkedését és megjegyzéseit elengeded a füled mellet, mert ilyenkor bármit mondasz - akár bátorítod, akár kijavítod, akár megdicséred - a másik mindenre meg tud sértődni.
2012. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonlóan, mondjuk nem lovaglásban.

Már 3-4 éve nem is beszélek a "barátnőmmel"

Ha lehet inkább menjetek különböző időpontokban, és akkor mindketten ülhettek a kedvenceteken, és nem kell hallgatnia, ahogy az edző állandóan téged dicsér.

Ha szeretnél vele jóban maradni, akkor kérd meg az edzőt h ne dicsérgessen ennyit előtte.

2012. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ilen Volt. Csak volt. ki lett osztva pár ember által, és megértette.. Igen,féltékeny mert jobban lovagolsz. Féltékeny mert te előbb vgay mint ő. Azt a lovat, pedig lovagolgazsd csak nyugottan, mert el fogja venni előled.. mindíg ki fogja provokálni hogy csak ő mehessen rajta. Nekem saját lovam lett, rajta látni hogy meghal a féltékenységben, és próbál beszólni hogy ő jobbnak tűnjön.. de mindeki tudja, hogy ő milyen.. Szóval saját tapasztalatból, ne vessz össze vele, de ne hagyd magad! Viszont ha sérteget ne félj visszaszólni:)
2012. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!